Ankara’da
gittiğinize değdiğini hissettirecek mekanlardan biri olan Ege Balık Tepe Prime balık
konusunda beklentilerinizi karşılıyor. Balıkları ve tatlıları ile adından söz
ettiren mekan son derece temiz masaları ile beni son derece memnun etti.

Özellikle şakşuka ve abuganuşayı tatmanızı tavsiye ediyoruz. Porsiyonlarını da son derece büyük tutmayı başarmışlar. Kalamar standart bir tatta olsa da tereyağlı güveçte karides mutlaka tadılması gereken yemeklerden bir tanesi. Levrek fileto ise hem görsel hem de tat açısından sizleri kendisine hayran bıraktırıyor.

Rakı çeşitleri de müşterilerinin beklentilerini karşılıyor. Ege Balık Tepe Prime’da özellikle leblebi tatlısı denenmesi gereken lezzetlerden bir tanesidir. Mekanın sahibi de misafirperverliği ve nezaketini müşterilerinden hiçbir şekilde esirgemiyor. Fiyat konusunda dengeli bir politika yürütmeleri benim takdirimi kazandı.

İçeriye girdiğiniz zaman tertemiz ve hoş kokular sizleri karşılıyor. Mekanı ziyaret etmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Ankara seyahatlerinde geleneksel hale gelen Ege Balık Tepe Prime benim için özel bir anlam taşıyor.

Balıkları ve ızgaranın mükemmel kıvamı beni kendisine hayran bıraktırdı. Tepe Ankara’nın en butik ve iyi balıkçıları arasına girmeyi başardı. Öğlen saatlerin yoğun bir müşteri kitlesine hitap ediyor. Mezeleri lezzetli ve bol kepçedir. Çalışan personellerin işinde ehil olması servis sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmamanızı sağlıyor.

Konum ve İletişim Bilgileri

Ege Balık Tepe Prime, Ankara
Tepe Prime Eskisehir Yolu 9 Km, Ankara, Türkiye
+90 312 220 05 07Ege Balık Tepe Prime, Ankara