Yemek

EAGLES Coffee& Food Studıo, Ankara

Sizlere gitmekten büyük zevk aldığım , müthiş bir mekandan bahsedeceğim. Ankara Çankaya Dora Park’ta bulunan Eagles Coffee& Food Studio ,otobüs ve metro duraklarının oldukça yakın olduğu bu mekan için herhangi bir ulaşım zorluğu yok.

İçeri girdiğinizde Brezilyada bir kafeye girmiş gibi hissediyorsunuz. Genç ve güler yüzlü çalışanları sıcak gülümsemeleriyle sizleri selamlıyor. Müthiş bir kahve kokusuda buna eşlik ediyor. Bir filtre kahve sipariş ettiğinizde kahveniz uzman baristaların yardımıyla V60 tekniği ile masanızda demleniyor. V60 kahve demleme, Alman Melitta Bentz’in keşfettiği altı delik bardakla kahve demleme yönteminin günümüze modern olarak uyarlanmış halidir. Bu teknikle içtiğiniz kahvenin emin olun tadı damağınızda kalıcak.

Kahvenin yanısıra geniş mönüsüde sizleri mutlu edicek. Kahvaltı sipariş ettiğinizde gelen çeşit, kahvaltı için gittiğiniz mekanlardan daha fazla. Sadece kahve sevenlere değil her kesime hitap ediyor. Dilerseniz akşam yemeği içinde ziyaret edebileceğiniz bu zarif mekan sizi şık bir akşam yemeğiyle de mutlu edecektir. Tatlısız olmaz diyenlerdenseniz sizin için de vazgeçilmez olacak birbirinden farklı lezzet seçeneği ile  sizlere müthiş bir damak zevki yaşatmak için sizi bekliyor.

Açık alanı da bulunan eagles cafe rahatınız ve göz zevkiniz için sizi memnun etmeyi hedeflemiş.

Fiyatlarına gelicek olursak aldığınız hizmetle doğru orantılı. Kaliteli, temiz ve lezzetli ürünleri ile ortalamanın biraz üstünde olsada, sıra dışılığı ve kaliteyi seviyorum diyenlerdenseniz mutlaka tercih sebebiniz olmalı.

İletişim ve konum bilgileri

Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı, 2852. Sk., Çankaya/Ankara
03122406601

R