Bildiğim kadarıyla Tea Co, Ankara’da toplam üç şube olarak hizmet veriyor. En başarılı bulduğum şubesi, sanırım skalanın o bölgede daha yüksek olmasından kaynaklı olarak Arjantin Caddesi’ndeki şubesidir. Ama ben size Sarnıç Park AVM içerisindeki mekandan söz etmek istiyorum.

Öncelikle bir çay severseniz, bu işletmeye uğramamak, sizler için bir kayıptır. Dünya üzerinde üretilen pek çok çayı burada deneyebilirsiniz. Üstelik en az çaylar kadar personel de sıcak bir ortam hissettiriyor. İşinizle ilgili çalışmaları ya da dersinizi gözden geçirmeniz adına da mekanın oldukça sakin olmasından bahsedebilirim. Çay ya da kahve tüketiminizin yanında taze kurabiyeler ve tatlılarla da masanızı zenginleştirebilirsiniz. Ankara’da bu tür bir işletme olmadığından, fiyatlar biraz normalin üzerinde bulunuyor. Bence verilen paraya değer, insan için en önemli olan da kültürünü arttırmak değil mi? Her gün aynı mekanlara aynı paraları gömmek istemiyorsanız, burası enfes bir alternatif.

İşletme oldukça modern bir çalışma prensibi benimsemiştir. Gittiğimde self servis çalışıyorlardı ama masaya servis olayını başlatmalarının yerinde olacağından biraz kasadaki kızla bahsetmiştik. Belki masa servisi de başlamış olabilir. Kız, oldukça güler yüzlü ve ilgili bir şekilde fikrimi mantıklı bulduğundan söz etmişti.

Konum ve İletişim Bilgileri

Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, 2902. Sk. Yenimahalle, Sarnıç Park AVM., Ankara 06810 Türkiye
+90 312 666 22 42

Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Dr. Tea Co., Ankara