Pizza ve
Ankara aynı cümlede yer aldığında, ben Double Zero Pizzeria diyorum. Lezzet ve
sunum şahane.

Sadece benim yorumum değil, tercih eden arkadaşlarım da Double Zero Pizzeria konusunda pizza açısından tam puan veriyor. Hatta daha da ileri gidip Ankara’daki Napoli olarak değerlendirmeler bile yapılıyor. Gerçek İtalyan pizza için tercih edeceğiniz yerler arasında yer alabilir. Ayrıca şarap içmek isteyenler için de eşsiz bir hizmet sunuyor.

Mekanın çeşit konusunda en geniş yelpazesi hem pizza hem de şarap için geçerlidir. Tamamen kendi damak zevkinize göre bir seçim yapmanız halinde, kolay bir şeklide seçim yapabilirsiniz. Menü ve lezzet konusunda memnun kalacağından emin olarak öneriyorum. Sebzeli pizza, margarita pizza önerdiğim pizzalar arasında. Salata, içecek konusunda ise memnun kalacağınız, lezzetten ödün verilmeyen ürünler sizlere ulaştırılıyor olacak.

Benim için mekanın en önemli özelliği temizlik. Baktığımda son derece temiz bir şekilde servis yapıldığını görüyorum. Kullanılan diğer alanlar için de temizlik konusunda gereken özen gösterilmiştir. Bu pek çok kişinin aradığı ilk özellik olduğundan Double Zero Pizzeria açısından başarılı bir özellik. Gittiğim zaman yaşadığım deneyimlerde aklıma gelen herhangi bir kötü hijyen sorunu olmadı.

Bunun için hijyen konusunda merakla soru soranlar için yanıtım bu konuda sorun yaşanmayacak olduğu yönündedir. Temizlik konusunda memnun edecek bir hizmet alacaksınız. Ayrıca mekanın küçük ve huzurlu olması da size mutluluk verecek. Yemek yediğiniz yerler arasında, belki de en çok anlam yüklediğiniz yerler arasına girmesi mümkün.

Fiyatlara bakıldığında aslında fiyat konusunda da geniş bir aralık sunuluyor. Yani sizin için direkt olarak tercih edeceğiniz fiyatlar üzerinden hareket etmeniz sağlanabilir. 27 TL ve üstünde farklı pizza seçenekleri var. Eğer şarap içmek isterseniz genel olarak 120 TL’den başlayan bir fiyat ile hem lezzetli hem de uygun fiyatlı şarap içebilirsiniz. Şarap, pizza seçimi dışında farklı lezzetler de tadabilirsiniz.

Tamamen kendi keyfinize göre seçim yapmanız sonuçtan memnun kalmanızı sağlayacaktır. Mekanın sundukları arasında paket servisi de var. Ben hiç paket olarak sipariş etmedim ama eden arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla teslimat süresi hızlı. Bunun dışında sunum konusunda da sorun yaşanmadığını biliyoruz.

Double Zero Pizzeria sipariş işlemi konusunda da garanti edilen bir hizmet var. Hem hızlı hem de lezzetli olan siparişleriniz için anında hizmet alabilirsiniz. Aynı kalitede ve aynı lezzette hizmet verildiği deneyimlenmiştir.

İletişim ve konum bilgileri

Büyükesat, Uğur Mumcu Cd. 37/B, Çankaya/Ankara
03124470000Double Zero Pizzeria, Ankara