Yemek

Dostlar Mantı, Ankara

Konum olarak kendine çiğdem mahallesini seçen Dostlar Mantı, sahip olduğu lezzetli mantı ve yaprak sarmalar ile müşterilerini büyülüyor. Sahip olduğu lezzeti neredeyse başka bir mekânda yakalamak imkansız.

Aslında mekân küçük bir aile işletmesi olarak işletiliyor. Bundan kaynaklı çok güzel bir sıcak havasının olduğunu söyleyebilirim. İçeri girer girmez çok iyi bir şekilde karşılanıyorsunuz. Aynı şekilde çalışanlarda masalara oturduğunuzda iyi bir hizmet gösteriyor. Servis hızı ise gayet yerinde zaten mantı hazırlanışı itibarı ile hemen servis edilebilen bir yemek. Bu nedenle verdiğiniz sipariş birkaç dakika içinde masanızda oluyor.

Burada mantıdan farklı yemeklerde bulunuyor ancak mantının lezzeti bahsetmeye değer. Hazırlanan mantılar genellikle karşılaşıldığı gibi küçük ve etsiz değil. Büyük ve içi gerçek et ile dolu. Her türeden mantıyı burada biliyorsunuz. Siparişinizin yanında masaya özel bir domates sosu da getiriliyor. Bu sosu mantı ile karıştırdığınızda mantının lezzeti kat ve kat artıyor. Lezzetli olmasına rağmen fiyatlar çok yüksek de değil. Ortalama bir fiyata sahipler ve yediğiniz mantının yanında bu fiyat devede kulak kalıyor diyebilirim.

Sıcak aile ortamı, büyük porsiyonları ve lezzetli yemekleri ile Dostlar Mantı, iyi bir ev mantısı yemek isteyen kişiler için bu civarda uğranılabilecek en iyi yerlerden biri. Güler yüzle verilen servis ve mekanın hijyenik olması gönül rahatlığı ile yemeğinizi yemenize ortam hazırlıyor.

Konum ve iletişim bilgileri

Çiğdem Mah. 357. Sok. Seğmenler İş Merkezi No:2 Balgat, Çankaya, Ankara
Anıtkabir noktasına 6,1 km mesafede
+90 312 284 19 65

R