Bu mekan Beylikdüzü’nün en uygun fiyatlı mekanlarından biri olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca bu mekanda eğer hem kızla takılayım hemde bütçem az olsun diyorsanız bu mekanı seçmenizi tavsiye etmem. Daha çok eski kahvelere benzeyen bu mekanda erkek müşterisi oldukça fazla.

Erkeklerin hanımlarından kaçarak geldikleri bir mekan olarak adlandırabiliriz. Divanhane Cafe içerisinde nargile de bulunuyor ve nargilesi gerçekten çok güzel olduğu gibi fiyat olarak da cep yakmıyor. Eskiden 5 liraya veya en baba 10 liraya içtiğimiz nargileler artık 30-35 TL’nin altında bulmamız imkansız duruma geldi diyebiliriz.

Mekanda nargile ile sınırlı olmayıp maç yayınlarını da yapıyor ki zaten girişte tüm büyük takımların bayraklarının asıldığını göreceksiniz. İçerisinde bulunan bir çok televizyon ile size en uygun açıdan kahvenizi yada nargilenizi içerken maç keyfi sürebilirsiniz.

Ayrıca son zamanlarda mutfak bölümünü de faliyete sokan dükkanda kısıtlı sayıda tatlı ve yiyecek aperitif şeyleri de biz misafirlerine sunma fırsatını yakalıyor. Eğer giderseniz atıştırma tabakları nargile ile beraber çok iyi olduğunu söyleyebilirim.

Ayrıca bir çok oyunu da içerisinde barındıran işletmede okey, tavla, kart gibi bilinen oyunları oynama şansınızı da arttırıyor. Ayrıca kivi, oralat gibi çay çeşitleride menüsünde bulunduran işletme çocuklarınız ile maç izleme keyfini ortaya koyuyor.

Konum ve iletişim bilgileri

Adnan Kahveci, Osmanlı Cd. Beylikdüzü/İstanbul
Telefon: (0212) 856 01 01
Çalışma Saatleri: 09:00 - 01:30 (Haftanın her günü açık)Divanhane Cafe, Beylikdüzü