İçeriye girdiğiniz anda karşılaştığınız iç tasarım kendinizi evinizde hissettiriyor. O sıcak ve naif eski günleri yâd edebileceğiniz, veya o günleri deneyimleyebileceğiniz bir mekan.

Masaya oturup sipariş verdiğiniz anda masaya getirilen yeşillikler son derece taze ve temiz. Mezelerinde de son derece eli bol bir işletme. Söylediğiniz yemeğe göre getirilen mezeler son derece doyurucu ve lezzetli. İşletme temizlik konusunda da son derece iyi diyebilirim. Masaya gelen yeşillikler yeniden temizlenip ikram edilmiyor. Bu da bir çok muadili arasından sıyrılıp öne çıkmasını sağlıyor.

Masaya getirilen ekmekler kızarmış ve sıcak olarak geliyor. Buda iştahınızı artırmanın yanında yemeğe ekstra bir lezzet katıyor. Masaya gelen sıcak ekmek ve taze yeşillik ile karnınızı doyurabilirsiniz. Yeşilliklerin doğal olarak yetiştirildiğini belirtip, yıllar önce yediğimiz o yeşillik tadını yeniden yakalamanızı sağlıyor.

Bakıs kase ve tahta kaşık ile sunumu yapılan çorbaları ise mükemmel derecede iyi. Özellikle mercimek çorbasını denemenizi tavsiye ederim. Sunuma daha da otantik hava katmaları insanı rahat ve özel hissettiriyor.

Gece geç saatlere kadar dolu olduğunu belirtelim. Kebap çeşitlerinin yanında çiğ köfte gibi seçenekler sunmaları da aradığınız her lezzeti mekân içerisinde bulmanızı sağlıyor.

Yemek sırasında ve sonrasında sunulan ikramlar ile müşteri memnuniyetine önem verdiklerini, sadece güler yüzlü tavırları ile değil her anlamda belli etmek istediklerini gösteriyor. Gittiğinizde tahta kaşık ile bakır kase içerisinden mercimek çorbası almadan ayrılmamanız gereken bir mekan. Ayrıca 7/24 açık olduğunu da belirtelim.

İletişim ve konum bilgileri

Esat Cad. No:143/A Esat, Cankaya, Ankara
03124364910Devrez Dürüm Evi, Ankara