Yemek

Değirmentepe Oltu Kebap, Ankara

Erzurum’un meşhur dillere destan Oltu kebabını değirmentepe oltu kebap salonunda tatmaya hazır mısınız? Erzurum’a kadar gitmenize gerek yok çünkü işletme sahibi orada uzunca yıllar kalmış yani mutfağına girmiş.

Ankara’da aile işletmesi dükkânı dile kolay tam 21 yıldır (1998-2019) hizmet veriyor. Sayısını kendisi dahi bilmiyor ne kadar ziyaretçisinin olduğunun ama burası haftanın 7 günü de sabah akşam 09.00 – 21.00 saatleri arasında işlek.

İşletme Otoparkıyla Park Sorunu Yok

Ankara’nın Çankaya ilçesinde merkezi bir aile işletmesinde Cağ kebabı yemeye hazır olun. Buranın otoparkı 50 araç kapasitelidir. Yani özel otomobiller için herhangi bir park etme sorunu bulunmamakta.

Bunun yanı sıra vale ve özel şoför hizmetlerinin de olması işletmenin müşterilerini ne denli öne çıkardığını gözler önüne serer nitelik taşımakta.

Erzurum Cağ Kebabı ve Orta Anadolu Yöresel Lezzetleri

Erzurum Oltu Kebabı dışında Ege, Akdeniz ve Orta Anadolu yöresine ait lezzetler de burada. Özellikle Ankara Pidesi ve Ege mutfağının birbirinden leziz yemekleri hamaratlı çalışanlarımızın elinden masanıza dek ulaşıyor.

İletişim ve konum bilgileri

Söğütözü, Söğütözü Cd. No:17 D:A-B, Çankaya/Ankara
03122850606

R