Deed’s Pizza Express Çankaya’da bulunan butik bir pizza restoranı olarak farklı pizza sunumlarıyla dikkat çekiyor.

Deed's Pizza Express fıstıklı denediğim ilk yer oldu. Farklı damak zevklerine hitap eden restoranların kendine özgü menülerinden biri olarak ortaya çıkan fıstıklı pizza gerçekten de mekanın konseptine uymuş. Klasik yani bildiğimiz pizzalara gelince de 10 üzerinden 10 puan verebilirim.

Pizza kültürünü yakından takip ediyorsanız İtalyan pizzaların daha çıtır olduğunu bilirsiniz. İşte bu noktada lezzetini Türk damak zevkine uyarlamışlar. Yani hem çıtır hem de ağızda dağılıyor.

Pizza restoranı beklentisini düşüren tek şey dekorasyon. Çünkü mekan sade ve gösterişsiz. Yani ye ve git mesajı veriyor. Duvarlar hareketli tasarımlara sahip olsa da belki biraz daha samimi hale getirilebilir diye düşünüyorum.

Farklı lezzetleri denemeye açıksanız restoranın diğer ürünlerini de deneyebilirsiniz. Pizza severlerin gözdesi olan restoran, son derece memnun kalacağınız lezzetiyle bütçenize de uygun.

Ankara’nın En İyisi

Tam bir butik pizzacı olan restoranın işletmecisi de oldukça cana yakın bir insan. Hamur taze olarak hazırlanıyor ve kullanılan malzemelerin doğallığı lezzetinden belli. Çok özel olan pizza konusunda lezzetini bozmamasını umut ettiğimiz Deed's Pizza Express markası son yılların en popüler markalarından biri oldu. Ankara’da pizza denildiğinde akla sadece bu markanın gelmesi ve zincir restoranlar geride bırakması zaten farkını ortaya çıkarıyor.

İletişim ve konum bilgileri

Bayraktar, İkizdere Sk. No:8, Çankaya/Ankara
03124472440Deed’s Pizza Express, Ankara