Tüm
deniz mahsulü ürünlerinde gerçek lezzet ve son derece etkileyici meze
çeşitlerini tatmak için denemeniz gereken ilk mekân Dalyan Balık Evi balık
restoranı olmalı.

Dalyan Balık Evi hakkında en dikkat çekici bilgi başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz hatta ismini bile çok nadir duyduğunuz balık ve meze çeşitleri sunuyor olması geliyor. Burası birçok balık restoranının aksine alkollü içki sunulmayan ailecek gelinecek bir yerdir.

Ankara’da taze balık keyfini en üst düzeyde yaşayacağınız bir restoran arıyorsanız burasını kesinlikle denemelisiniz. Lezzet ve tazeliği son derece şirin ve huzur dolu bir ortamda sunması sebebiyle kalabalık ve ailecek gelinecek bir yer olarak ön plana çıkıyor. Görsel anlamda huzur dolu bir yer olması insanların damak tadını en süt düzeyde yaşamasına olanak sağlıyor. Burası kalite ve lezzet için gösterişli mekan olması gerektiği algısını tamamen yıkıyor. Buraya geldiğinizde huzurlu bir ortamda onlarca deniz mahsulü ve meze çeşidini keyifle yerken doğanın size sunduğu güzellikleri görme imkânına sahip oluyorsunuz.

Buranın diğer dikkat çekici noktası ise menüde yer alan tüm meze ve yiyeceklerin son derece taze ve tamamı ile orijinal tatları ile sizlere sunulması oluyor. Buraya geldiğinizde balık çorbası, karides güveç, balıklardan mezgit, tekir ve Amasra salatasını kesinlikle denemeni öneriyorum. Dalyan Balık Evi menüleri genel itibari ile farklı damat tatlarını tatmin edecek bir lezzet çeşitliğini son derece taze bir şekilde sunabiliyor. Mekan genel olarak çok büyük olmasa da son derece şirin ve huzur veren bir görselliğe sahip bulunuyor. Mekanın sürekli yoğun olması sayesinde burada beklemiş ya da tazeliğini yitirmiş hiçbir ürünü bulamazsınız.

Restoran Ankaralıların en çok ihtiyaç duyduğu meze çeşitliliğini de sunuyor. Bu doğrultuda mekanda levrek marin, karides söğüş, balık pastırması, lakerda, yengeç salatası, köz patlıcan, fava ve radika meze çeşitlerini denemeden buradan ayrılmayın. Burası enfes meze çeşitleri, güler yüzlü ortam, son derece ilgili çalışanlar ve bütçeleri sarsmayan fiyatları ile siz ve dostlarınızı en iyi şekilde ağırlıyor. Sosyal medya restoren ile ilgili araştırma yaptığınızda karışınıza son derece memnun ve tekrar geleceğini ifade eden bir misafir kitlesi görülüyor Dalyan Balık Evi huzur, lezzet ve uygun fiyat arayan Ankara halkının ilk durağı oluyor.

Konum ve İletişim Bilgileri

Dalyan Balık Evi
Cd. No:143 | Çayyolu Mahallesi, Ankara, Türkiye
+90 312 235 11 77Dalyan Balık Evi, Ankara