İtalyan Meksika karışımı bir mutfak kültürü sunan Crossroads Pub, canlı müzik ve lezzetin buluştuğu bir mekan.

Ankara’nın popüler pub mekanlarından biri olan Crossroads Pub İtalyan ve Meksika mutfağının harmanlandığı bir menü sunuyor. Baharatlı soslar, makarna, pizza ve meze tabaklarıyla dikkat çeken mekan alkollü bir mekan. Ara sıra canlı müzikle sanatçı performanslarını dinlemenin mümkün olduğu Crossroads Pub’ta çok sayıda damak zevkine hitap eden yiyecek bulmak mümkün. Farklı markalarda alkollü içecekler de sunan pub tam anlamıyla nezih ve şık bir konsept vaat ediyor.

Domuz Eti Bulunuyor

Domuz eti tercih edenler için de birçok lezzet alternatifinin bulunduğu Crossroads Pub son dönemde çalışanlarıyla eleştirilse de bence Ankara’nın en seçkin mekanları arasında yer alıyor. Dart oynama imkanı bulunan mekanda, canlı müziğe denk gelirseniz birbirini duymakta zorlanabilirsiniz. Özellikle gürültü çok fazla olacağı için bu günler sadece müziğin keyfini çıkarmanızı tavsiye ediyorum.

Mutfağı ortalamanın üzerinde. Gerçekten çok lezzetli olan pizza farklı baharatlar kullanılarak daha farklı hal almış. Fiyatlara gelecek olursak sunulan çeşitlere nazaran çok uygun diyebiliriz. Mahalle arasında kaldığı için çok bilen yok. Genelde müdavimlerin uğradığı bir mekan ve yabancılar da sık sık geliyor. Alkollü bir mekan arıyorsanız tercih edebilirsiniz. Kişi başı ortalama 100-150 TL civarında masraf yaparak karnınızı doyurabilirsiniz.

Konum ve iletişim bilgileri

Güzeltepe, Ahmet Mithat Efendi Sk. 5/A, 06540 Çankaya/Ankara
(0312) 439 46 96Crossroads Pub, Ankara