Günün
her saati dünyanın en leziz pizzalarını tatmak ve yöresel lezzetlere sahip
pizza çeşitleri için ilk tercihim Crackers & Pizza oluyor.

Crackers & Pizza hakkında en önemli farklılık ise ülkemizde ki en ince pizza çeşitlerinin sunulması oluyor. Pizzaların inceliği dünya çapında başarılı İtalyan Pizza hamuru şeflerini bile kıskandırıyor. İşletmeye adım attığınızda gerçek anlamda bir pizza dünyasına geldiğinizi anlıyorsunuz.

Buraya geldiğinde İtalya’nın en meşhur pizza çeşitlerinin yanında ülkemizde has Ege Lezzeti ve Kavurmalı pizza gibi çeşitleri de bulabilirsin. Pizza hamurunun inceliği ve lezzeti ile burası Ankara’nın en popüler pizza mekânları arasında yer alıyor.

Geniş pizza çeşidi ile herkesi memnun edecek çeşitliliği bulabilirsin, Bu sayede dostlarında rahatlıkla buraya gelebilirsiniz. Burayı farklı kılan özelliklerden biriside kişiye özel pizza siparişlerinin de alınmış olması gösterilebilir.

Gerçek ve daha önce tatmadığınız bir pizza arıyorsanız Crackers & Pizza sizin tüm isteklerinize cevap veriyor. Mekanda çalışan pizza ustaları alanında uzman ve eğitimli kişiler olarak dünya çağında bir pizza yapım hizmeti sunuyor. Dünyada ilgi gören ve pizza denince akla gelen tüm pizza çeşitlerini burada bulabilirsin.

Firmayı farklı kılan bir diğer husus ise mekânın görsel anlamda kişilerin kendini evinde gibi mutlu ve huzurlu olmasını sağlamaya yönelik olması geliyor. Burada gerçek pizza keyfini yaşamış biri olarak yurt dışındaki birçok pizza restoranından eksiği olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim.

Firmanın klasik hijyen anlayışının dışında çok daha geniş kapsamlı bir temizlik ve hijyen anlayışı bulunuyor. Merak edenler pizza yapım aşamalarını izlerken gerekli hijyen şartları sağlanarak üretim bölümünü de gezmelerine imkan sunuluyor.

Firma ile ilgili olarak sosyal medya yorumları dikkate alındığında burayı deneyenlerin hepsi lezzet, kalite ve profesyonellik anlamında Ankara’nın en iyi mekânlarından biri olduğunu belirtiyor. Sende ince dilimli pizza lezzetini yaşamak istiyorsan Crackers & Pizza firmasını denemelisin.

İletişim ve konum bilgileri

Ovacık, Yozgat Blv. No:99, Keçiören/Ankara
03125671000Crackers & Pizza, Ankara