Mithatpaşa Caddesi üstünde, hemen Asansör’ün yanı başında bulunan Coffee Chaplin, keyifli bir sohbet eşliğinde kahvenizi yudumlayabileceğiniz doğru adreslerden birisi. İşletmeye yer verip sizlere tavsiye etmemizin birden fazla nedeni var...

Her şeyden önce zincir olmayan küçük işletmelerden birisi Coffee Chaplin. Doğal olarak kendine özgü, sakin ve sıcak bir atmosfere sahip işletme. Ayrıca, kışın yağmurlu havalarda kapalı alanı gerçekten hoş bir tını vaat ediyor ve misafirlerini ziyadesiyle tatmin ediyor.

Coffee Chaplin zengin bir menüye sahip ve fiyatları da dudak uçuklatan cinsten değil. Ortalama rakamlarda sunulan ürünleri de oldukça başarılı. Her damak tadına uygun kahve bulunuyor.

Freddo espresso, kahveler içinden denemenizi önermek istediğimiz ürünlerden birisi. Bizi zorlayan ise menülerinde bulunan yiyecekler, daha doğru ifadeyle leziz tatlılar. Profiterol pasta, çikolata tutkunlarını son derece memnun edecek ürünleri. Buna karşın henüz denemediyseniz donauwelle ise ilk siparişiniz olmaya aday. Hafif bir öğle yemeği sonrası kendinizi şımartmak veya diyetinizde minik bir kaçamak yapmak istiyorsanız bu ikiliden birisini seçmenizi öneririz.

Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Coffee Chaplin, Konak, İzmir