Yemek

Clinic Coffee, Ankara

Kahveye her zaman ilgim vardır. Öğle arasında, toplantılarda ya da arkadaş ortamında ilk içeceğim içecek kahvedir. Kahveyi hayatımın merkezine koyduğum için Ankara ilinde ünlü kahve mekanlarını incelerim. En son herkesin bildiği Clinic Coffee kafeye gittim. Öncelikle burası Çankaya’da bulunuyor. Yer olarak doğru bir tercih yapmışlar.

Mekâna ilk girdiğimde beni bir çalışan ve güzel bir müzik karşıladı. Hemen kendime bir masa buldum ve oturup menüyü elime alıp incelemeye koyuldum. Buraya geldiyseniz ilk bulacağınız içecek tabi ki de kahvedir. Bolca kahve çeşitlerinin yanında; kahveyle beraber atıştırmalık ürünler ve tatlılar da sizlerin beğenisine sunulmuş.

Ben hemen menüden seçim yapıp masadan kalktım ve kahvemi almak için görevliye yaklaştım. Burada; Clinic Coffee de diğer bilindik mekanlar gibi self servis işleyişiyle çalışıyor. Mekâna gitmeden bunu bilmenizde fayda var. İstediğim ürünler kısa sürede hazırlanıp bana verildi.

Doğrusu ürünlerine bayıldım. Çok ferah ve güzel bir mekânda bu kadar güzel tatlılar ve içeceklerin bulunması herkesi mutlu edecek sanıyorum.

Özellikle filtre kahveleri, latteleri çok güzel.

Panorama alışveriş merkezine uğrayanların mutlaka gelmesi ve görmesi gereken bir kahve dükkânı.

Mekânın fiyatları oldukça uygun geldi bana. Kısacası kaliteli içecek ve hizmeti uygun fiyatta arayanlar burayı gönül rahatlığıyla tercih edebilir. Mekân içerisinde yer alan kablosuz internet ve masalarda bulunan şarj istasyonları ile sizin konforunuzun yükselmesi amaçlanmış.

İletişim ve konum bilgileri

Oran Mahallesi, Kudüs Cd. No: 3 D:294, Çankaya/Ankara
05323780990

R