Çin mutfağı gibi alışılagelmiş ve artık hayatımızda ye etmiş olan sektörde gerçekten fark yaratan bir işletme burası.

Her zaman lezzetli ve aynı zamanda taze yiyecekleri, yoğunluktan adım atılmayacak gibi bir durumda kalınsa dahi sizinle ilgilenmekten sıkılmayan, daima ilgili çalışanlar ve güler yüzlü bir işletme...

Mekâna bakacak olursak sade, küçük ama samimi bir yer. İki taraftan da bahçesi olan, masalarla şirin dizaynı olan ve bahçesi sayesinde daha ferah ortamlar sunma fırsatı veren bir mekân.

Hem aileniz hem arkadaşlarınız için muhteşem fiyat performansı olan, konum itibariyle de açık ve kolay imkân sunan, son derece lezzetli ve geniş içerikli menüleriyle, sakin ortamıyla sizin için en ideal yerlerden olacaktır.

Mekâna girdiğinizde kulağınıza gelen o müziğin de ortama ve konsepte uyumunu farkedeceksiniz.

Çalışanlarının müşterilerine olan özeni hemen her durumda dikkatinizi çekecektir. Yemeğinizi bekleme aşamasında masanıza gelen atıştırmalıklar, yemeğinizi yedikten sonra ise  karamelli ceviz ve yaseminli yeşil çayınızı bile yudumlarken lezzetin ve kalitenin  yüksek olduğunu anlıyorsunuz.

Bir farklılık yaratmak istiyorsanız, mutlu ve huzur dolu sakin bir akşam yemeğinizde ya da günün herhangi bir saatinde rahatlıkla tercih edip sonrasında müdavimi olacağınız yerlerden biri.

Kısacası sizi her açıdan memnun edebileceğine inan, kendi sektöründe farkını ortaya koymuş, her daim siz müşterilerini düşünen, sizi daima özel hissettiren hatta cüzdanınızda kramplar yaşatmayacak aksine yüzünüzün gülerek çıktığı bir mekân burası.

Çin Seddi, farklı tat ve lezzetlere açık olup merak eden herkese şiddetle tavsiye edebileceğimiz bir yer.

İletişim ve konum bilgileri

Mustafa Kemal Mahallesi Eskişehir Yolu MAHALL AVM Çankaya, Ankara
03125034050Çin Seddi Restaurant, Ankara