Siz de benim gibi Ankara'da lezzetli bir hamburger bulma konusunda sıkıntı yaşıyorsanız Chef in The Kitchen tam size göre. Sarnıç Park Avm'de bulunan Chef in The Kitchen birçok dünya mutfağından yemekler sunmaktadır. Günün her saati gidebileceğiniz, arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz oldukça samimi bir mekan.

Bu mekanı daha çok serpme kahvaltılar için tercih edenler olsa da ben akşam ve öğle yemeği için tercih ediyorum. Ancak serpme kahvaltılarını da bir kez denedim ve çok beğendim. Sınırsız çay ise en beğendiğim yanlarından biriydi.

Chef in the Kitchen hamburger bakımından gerçekten oldukça başarılı. Özellikle hamburger ekmekleri çok lezzetli, henüz ne kattıklarını bilmesem de yerken farklı bir tat alıyorum. Hamburger olarak da tercihimi çoğunlukla Chef Burger'den yana kullanıyorum.

180 gramlık dana antrikot kıyma ile oldukça doyurucu. Eğer gitmeyi düşünürseniz mutlaka denemenizi tavsiye ederim. Tatlı olarak da manolya tatlısı rica ettim ve ilk kez denediğim için pişmanlık duydum. Hem tatlı olsun hem burger olsun oldukça başarılı bir mekan.

İletişim ve konum bilgileri

Profesör Ahmet Taner Kışlalı caddesi. 2902. sokak no:10 Sarnıç Park AVM Çayyolu, Çankaya/Ankara
05321540142Chef in The Kitchen, Ankara