Yemek

Cezzar Steakhouse, Ankara

Ankara’da Balgat ve Yıldız’da bulunan Cezzar Steakhouse birçok Ankaralının favori mekanları arasında yer almakta. Ben de bir arkadaşımla birlikte ününü duymuş olduğum bu mekanın Balgat şubesine bu hafta içinde gittim ve oldukça memnun bir şekilde ayrıldım. 

Menüyü incelediğim zaman bu mekanın diğer rakiplerine oranla daha uygun olduğunu söyleyebilirim. Fazla aç bir şekilde gitmediğimiz için New York Steak ve lokum burger alarak arkadaşımla birlikte paylaştık. Lezzet olarak kesinlikle çok başarılıydı. Özellikle New York Steak’in beklentilerimin dahi üstüne çıktığını söylersem abartmış sayılmam. Lokum burger’a gelecek olursam da ekmeği biraz daha güzel olabilirdi fakat yine de Ankara’da yediğim birçok hamburgerciye göre oldukça başarılıydı.

Biz arkadaşımla hafta içi sakin saatlerde gittiğimiz için yer bulma konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamadık. Fakat çevreden aldığımız duyumlara göre özellikle akşam yemek saatlerinde mekanda oldukça bir doluluk söz konusu. Buna aslında şaşırmadım çünkü mekan fiyat performans olarak Ankara’daki en başarılı mekanlardan bir tanesi. Özellikle Balgat gibi yerlerde böyle bir fiyat performans yeri bulmak oldukça zor.

Bu sebeple sizlere kesinlikle buraya gidip lezzetlerini denemenizi tavsiye ederim. Ben şahsen bir daha gittiğimde daha aç bir şekilde gidip daha farklı lezzetleri de denemeyi düşünüyorum. Kısacası mekandan ayrıldığımda güzel bir öğlen yemeği yediğimi söylemem mümkün. Sizler de akşam saatlerinde gitmek istiyorsanız rezervasyon yaptırarak yer sıkıntısı yaşamadan güzel ve lezzetli bir şekilde yemeğinizi yiyebilirsiniz.

İletişim ve konum bilgileri

Oğuzlar, Ceyhun Atuf Kansu Cd. 35/C, Çankaya/Ankara
03122857075

R