Burası bulunduğu konumdaki popülerliğini hızla yükselten bir yer. Cennetkuşu Kebap kebapları kadar lahmacunu ile de bilinen hatta lahmacunu ile daha çok tanınan bir yer.

Sade ve güzel bir işletme olarak hizmet veren bu kebapçı sunduğu porsiyonları büyüklüğü ile dikkat çeken bir yer. Alışılmışın aksine çok para ödeyip masaya sadece tadımlık denebilecek porsiyonlar burada bulunmuyor.

Burada büyük ve lezzetli porsiyonlar yer alıyor. Kebapları her ne kadar güzel olsa da burası hakkında en çok bahsedilecek şey kesinlikle lahmacunları. Lahmacun porsiyonları o kadar büyük ki tek bir lahmacunla bir kişi rahatlıkla doyabilir. Üstelik bu kadar büyük bir porsiyona ödenen fiyat ise oldukça makul. Adana kebap ve çiğ köfte de diğer alternatif tatlar arasında bulunuyor.

Cennetkuşu Kebap salaş ve dar bir yapıya sahip. Bu salaşlık mekânın genel temizliğini hiç etkilememiş. Her köşenin ziyadesiyle temiz olduğundan emin olabilirsiniz. İçeri girdiğiniz andan itibaren sıcakkanlı çalışanlar sizi en iyi şekilde ağırlıyor. Yemek esnasında hiçbir isteğiniz kesinlikle geç kalmıyor.

Otopark sorunun olduğundan ise bu mekân için bahsedemeyiz. Aracınızla rahatlıkla gelebilir ve park yeri kolaylıkla bulabilirsiniz. Cennetkuşu Kebap gerek ailenizle ile gerekse arkadaşlarınızla ya da tek başınıza gelebileceğiniz ve muhteşem lahmacunu rahatlıkla yiyebileceğiniz en güzide yerlerden biri konumunda. Eğer daha önce burayı denememiş iseniz ilk fırsatta mutlaka ziyaret edin derim.

Konum ve iletişim bilgileri

1443 Cadde No: 53/f Kızılırmak Mahallesi, Ankara 06510 Türkiye
Anıtkabir noktasına 3,7 km mesafede
+90 312 284 29 59Cennetkuşu Kebap, Ankara