Eğer sıkı bir Game of Thrones izleyicisiyseniz bu mekan çok hoşunuza gidecek. Çünkü Castle Black Game of Thrones dizisi temaları ile dizayn edilmiş bir mekan. Daha mekana adım atar atmaz farklı bir alemde yemek yiyormuş hissine kapılıyorsunuz.

Mekandaki duvar döşemeleri ve konsept oldukça dikkat çekici ve ayrıca çok sakin ve huzurlu bir mekan. Bahçelievler'de bu sakinlikte bir mekan bulmak gerçekten zor. Daha çok kafe, bistro tarzı bir mekan diyebilirim. Alkollü içecek servisi de mevcut. Ben tercihimi hamburgerden yana kullandım. Hamburger ekmeği oldukça taze ve lezzetliydi. Üst kısımda henüz nasıl bir sos kullanıldığını çözemesem de lezzet bakımından oldukça başarılı buldum.

Ev yapımı hamburgerler bakımından Castle Black de hatrı sayılır bir tanınmışlığa sahip. Patates kızartmaları elma dilim şeklinde geldi ve yine yanında sos mevcuttu. Menüler yine Game of Thrones teması ile tasarlanmıştı. Hamburger oldukça sıcaktı ve sunumu güzeldi. Sipariş verdikten yaklaşık 10 dk içerisinde yemeğim hazırdı. Mekandaki çalışanlar çok samimiydi ve güler yüzlüydü. Sanırsam bu mekana gelen çoğu müşteriler müdavimiydi. Anladığım kadarıyla Castle Black'in kendi müşteri kitlesi oturmuş durumda. 

Mekan Bahçelievler'de olsa da tam konum itibariyle biraz geri planda kaldığından çok göze çarpmıyor. Fiyatları uygun buldum yani tam bir fiyat performans mekanlarından bir tanesidir. Bahçelievler'de ailenizle, arkadaşlarınızla gönül rahatlığıyla yemek yiyebileceğiniz bir mekan diyebilirim.

İletişim ve konum bilgileri

Yukarı Bahçelievler, 73. Sk. 12/A,, Çankaya/Ankara
05466013234Castle Black, Ankara