Hazır yemek seçeneklerinden pizza en çok tüketilen tür olabilir. Ankara’da hizmet veren Casa La Pizza bu konudagerçekten muhteşem. Tamamen müşteri memnuniyetini ön plana almış durumdalar.

Açılışından itibaren kemik bir müşteri grubu oluşturmaları bu söylediklerimi destekler nitelikte. İşlerini o kadar iyi yapıyorlar ki pizzalarından bir tadan bir daha bu mekânı bırakamıyor.

Hizmet verdikleri mekânın içerisi o kadar güzel dizayn edilmiş ki kendine hayran bırakıyor. Ferah yapısı ve samimiyetiyle müşteri memnuniyeti sağlıyorlar. Pizza günün her saatinde tüketilebildiğinden mekâna gittiğimizde dilediğimiz masaya oturabiliyoruz.  

Mekâna adım atar atmaz çalışanların güler yüzü ve ilgisiyle karşılaşıyoruz. İstediğimi masaya oturduktan sonra menüden istediğimiz siparişi veriyoruz ve dakikalar sonra pizzalarımız hazır. Pizza deyip geçmemek gerekiyor. Onlarca çeşidi olan pizzanın Casa La Pizza’da olmayan çeşidi yok.

Ankara’nın yükselene değeri Yaşam Kent’te
bulunan Casa La Pizza ulaşım açısından da oldukça kolay bir konumda.  Mekânın kendine ait otoparkı ve sunduğu vale
hizmeti bulunuyor. Bu sayede zorluk çekmeden pizzamızı yiyebiliyoruz.

Pizza zincirlerindeki uçuk fiyatların aksine Casa La Pizza’da fiyatlar oldukça makul. Zaten pizzaları yemeye başladığımızda fiyat aklımıza bile gelmiyor. Hijyen konusunda da aklınızda en ufak bir şüphe olmasın çünkü çalışanların tümü eldiven ve bone ile çalışıyorlar.  Tüm bu saydıklarımın ışığında benim Ankara’da pizza yeme mekânım Casa La Pizza’dır.

Konum ve iletişim bilgileri

Yasamkent Mh. 3149 Sok. No:1/A, Ankara Türkiye
+90 312 217 31 88Casa la Pizza, Ankara