Yemek

Carmelo’s Every 7 Day Eat Well, Ankara

Armada Avm Ankara’da en sık ziyaret ettiğim alışveriş merkezlerindendir. Bunun da en önemli sebebi burada bulunan hayat sokağıdır. Birçok güzel mekâna ev sahipliği yapan bu sokakta son zamanlardaki favorim Carmelo’s Every 7 Day Eat Well. Her gittiğimde memnuniyetle ayrıldığım nadir yerlerden.

Öncelikle ortamı gayet güzel. Gerek bahçesi gerekse iç mekânı oldukça güzel bir şekilde tasarlanmış ve ferah bir ortamı var. Aynı zamanda çalışanlar da oldukça genç ve güler yüzlü insanlar. Servisinizi hemen açıp sizinle kısa sürede ilgileniyorlar.

Burada benim favorilerimden bir tanesi biftekli pizza. Bu pizzayı oldukça sevsem de maalesef birçok yerde başarılı bir örneğini göremedim. Fakat burada oldukça güzel yapıyorlar ve porsiyonu da oldukça doyurucu. Gerek hamurun kalınlığı gerekse malzeme kullanımı ve lezzeti olarak oldukça başarılı ve tavsiye ederim.

Aynı zamanda eğer hamburger seviyorsanız buranın hamburger çeşitlerini de denemelisiniz. Ben birçok çeşidini beğendim ve neredeyse hepsinden memnun kaldım bunun için size bir öneride bulunmayacağım damak tadınıza hangisinin uygun olduğunu düşünüyorsanız şüphe etmeden sipariş edebilirsiniz.

Burada ister pizza ister hamburger yiyim bunların üstüne mutlaka sufle de söylüyorum. Suflesi gerçekten çok başarılı ve yediğim en iyi suflelerden bir tanesini de burada yapıyorlar. Arkadaşlarım kahvaltılarının da başarılı olduklarını söyleseler de daha kahvaltılarını deneme şansını bulmadım ama özellikle övülen omletlerini deneyeceğim. Fiyat olarak da bulunduğu yere göre ortalama bir hesap geliyor.

İletişim ve konum bilgileri

Beştepe, Via Flat, 3. Sk. Söğütözü-Çankaya/Yenimahalle/Ankara
03122190111

R