Yoğun iş temposu ve yorucu bir günün ardından
yiyebilecek çok şey yoktur. Ama benim tercihim genellikle fast food oluyor.
Meğer ben bu mekâna uğramadan önce hamburger yediğimi zannediyormuşum. Bu mekân
kesinlikle fast food sektörüne yeni bir soluk kazandırmış durumda.

Bu yeni soluk Carl’s Jr’a daha ilk adımı atışımızda kendini belli ediyor.  Güler yüzlü çalışanları ve ferah mekânıyla kendinizi burada kaybedeceksiniz.  Menüyü aldığımızda karşımıza onlarca hatta yüzlerce çeşit çıkıyor.

Ama benim tavsiyem kesinlikle hamburgerini tatmanız yönünde olacak. Çünkü bu mekânın hamburgerini yerken gerçek et yediğinizin farkına varacaksınız. Hamburgerin yanında tabii ki olmazsa olmaz patates kızartması ve kola olacaktır. Patatesler o kadar sıcak ve taze servis ediliyorlar ki tadı damağınızda kalıyor.

Mekânın temizliği ve hijyeni konusunda da tereddüt etmenize gerek yok. Çünkü tüm çalışanlar bu konuda eğitim almışlar ve oldukça dikkatliler. Bu vesileyle siparişlerinizi gönül rahatlığıyla verebilir ve tüketebilirsiniz.

Bu mekânda diğer fast food zincirlerinin aksine makul bir fiyatlandırmaya gidilmiş. Abartılı olmayan fiyatlandırma sistemi sayesinde mekân hiç boş kalmıyor. Benim gibi hamburger müdavimlerinin uğrak mekânı haline geldi bile.

Ankara trafiği malum bir biçimde oldukça yoğun seyrediyor. Mekân konum olarak oldukça kolay ulaşılabilecek bir yerde.  Bu vesileyle benim Ankara’da size fast food açısında önerebileceğim mekân Carl’s Jr’dır. Emin olun bu tavsiyemden ötürü bana minnettar kalacaksınız.

Konum ve iletişim bilgileri

Mustafa Kemal Mahallesi 06510 Kentpark AVM, Ankara 06510 Türkiye
+90 312 219 95 00Carl’s Jr, Ankara