Yemek

Çardak Pide Salonu, Ankara

Karadeniz pidelerinin lezzetlisini burada tadabilirsiniz. Gelen konuklar çardak pide salonu için çok iyi yorumlarda bulunuyor. Çoğu kişi Ankara’da gerçekten de Trabzon has pidesini bu denli leziz bir mekânda bulabildiklerine şaşırıyor.

Kıymalı, kaşarlı, mantarlı, peynirli tüm pide çeşitlerinde hızlı siparişle masanıza daima güler yüz, tatlı dille yanında ikramıyla yemeğiniz hazır olur. İstanbul Yolu üzerindeki pide salonu kendine has kurum kültürünü muhafaza ederek daima hijyenik çalışma ortamında konuklarını aile sıcaklığında ağırlıyor.

Ağaçlar Altında Karadeniz Pidesi Keyfi

Dostlarınızla unutamayacağınız bir gün yaşayacağınız şehrin gürültüsünden uzakta bir yer burası. Ağaçlar içerisinde her bir yanınızı yemyeşil manzaranın kapladığı bir ortamda Karadeniz pidelerinin tadına bakacaksınız.

Karadeniz ormanlarında sizi hissettirecek sıra dışı dış dekoruyla özellikle yaz mevsiminde gelen konukların bir daha kalkmak istemedikleri işletme burası.

Aile Sıcaklığında Ankara Pidesi Tadın

Her yerin ağaçlarla kuşatıldığı aile sıcaklığı tadındaki bu mekânda Ankara’nın kendine has pidesini de tatma imkanınız olacak. Yenimahalle’de çok özel açık ara farkla diğer işletmelerdeki pidelerden Ankara pidesi işte bu diyebileceğiniz nezih bir ortam. Üstelik fiyatlar da gayet makul. Her keseye uygun fiyat aralıkları bulunduğundan dolayı sevdiklerinizle birlikte aile sıcaklığında Karadeniz ve Ankara pidesini tadabileceksiniz.

İletişim ve konum bilgileri

Çamlıca, Fatih Sultan Mehmet Blv No:212, Yenimahalle/Ankara
03123974400

R