Anıtakabir noktasına yakun bir yerdedir. Ankara'nın şüphesiz en iyi mekanlarından biri olma özelliğine sahiptir. Öyle ki gelen müşterilerini en güzel şekilde ağırlar. Burada bundan böyle hoşça zamanlar geçirmeniz mümkündür.

Günün hemen hemen her vaktinde hizmetlerini esirgemeden sunuyor. Müşterilerinin memnun olması adına da elinden gelenin fazlasını ortaya koymaya dikkat ediyor. Bu konuda sizlerde kusursuz bir şekilde hizmet almaktan yanaysanız hiç zaman kaybetmeden Çalıkuşu Lokantası yoluna bir an evvel başvurmanız gerekecektir. Mutfakta yer alan lezzetlere bakıldığı zaman da ise Deniz mahsülleri yer alıyor diyebiliriz. Böylelikle birbirinden güzel deniz mahsüllerini tatma şansına sahip olmaya başlıyorsunuz.

Son derece nostaljik bir mekan olması da onun havasına hava katıyor denebilir. Birbirinden güzel seveceğiniz mezelere de yer verilmiş durumdadır. Bu sebepten dolayıdır ki sizlerde hangi mezeleri istiyorsanız anında bulmaya başlayacaksınız. Yemeklerin yanında harika mezeler de oldukça yakışıyor. Seneler boyunca var olan ve hizmetlerini sürdürme başarısı gösteren mekanlardandır. Şimdiye kadar profesyonelliği ile vermiş olduğu hizmetleriyle gıda sektörü içerisinde yerini sağlama almıştır.

Meyhane havasını özlediyseniz Ankara'nın eşsiz lokantasında yerinizi almanız gerekiyor. Çünkü gelen ziyaretçilere meyhane nasıl olması gerektiğini oldukça ispatlama başarısı gösteren adreslerden biri olarak ön plana çıkıyor. Fiyatlar yönünden de bakıldığı zaman mekana geldiğiniz zaman artık tonlarca harcama yapmanıza gerek kalmıyor. Fiyatlar normal şekilde ayarlanmıştır.

Konum ve iletişim bilgileri

Çalıkuşu Lokantası, Ankara
(0312) 315 47 99
Ragıp Tüzün, Taşkın Sk. 29/B, 06000 Yenimahalle/AnkaraÇalıkuşu Lokantası, Ankara