Ankara’ya
yolunuz düşerse kesinlikle denediğinize memnun kalacağınız bir mekan önerisi
yapmak istiyorum. Balık konusunda takıntılı olmama rağmen bu mekanı rahatlıkla
tavsiye edebilirim.

Hızlı servisi ve güler yüzlü personeli ile Çakraz Balık Keyfi bana unutamayacağım bir lezzet deneyimi sundu. Balıkla beraber kuymakları da oldukça lezzetli. Salatası ve sıcak helvası da müşterilerin oldukça beğenisini kazanıyor.

Mekan son derece modern bir tarzda dekore edilmiş. Yıllardır Ankara’da her fırsat bulduğumda ziyaret ettiğim mekanlardan bir tanesidir. Güler yüzlü çalışanları her siparişime anında cevap verebiliyor. Son derece ferah bir mekan olan Çakraz Balık Keyfi arkadaşlarınızda gelip ziyaret edebileceğiniz mekanlardan biri olmayı başarmış.

Fiyatları Ankara’da bir balık restoranı için son derece uygun tutulmuş. Ancak karides ve kalamarın biraz daha pahalı olduğunu söyleyebilirim. Mekan sakin yapısıyla adından söz ettiriyor.

Özellikle Karadeniz balıklarında gerçekten iddialı bir mekan olduğunu belirtmem gerekiyor. Gerek tava gerekse ızgarada hazırladıkları balıklar hem göze hem de damağa hitap edebiliyor. Özellikle kömür ateşinde pişirdikleri hamsiyi sizlere tavsiye ediyoruz. Çakraz özellikle kış aylarında tercih edilebilecek bir mekan Ankara Balgat'da yer alan restoranda park sorunu da bulunmuyor.

Konum ve İletişim Bilgileri

Çakraz Balık Keyfi, Ankara
Ceyhun Atıf Kansu Cad. No: 55 | Balgat, Çankaya, Ankara, Türkiye
+90 312 285 00 15Çakraz Balık Keyfi, Ankara