Bir Ankara klasiği...

Ankara’ya kafe kültürünü getiren, zarif ve şık dekoruyla büyüleyen bir yer.
Arjantin Caddesinde bulunan 2 katlı bir villadan kafeye dönüştürülen gerek dekorasyonu gerek güler yüzlü personeli ve menü bakımından seveceğiniz şirin huzurun, yeşilin ve doğanın lezzetle buluştuğu, tasarımı çok romantik ve ferah renklerle dolu, bu yüzden öğle yemeği, kahvaltı ve romantik akşam yemekleri için de uygun şık bir mekan.

Genel tercih sebebinin konum ve dekorasyon olduğunu düşündüren kocaman ağacı, kaplumbağası, dilek ağacı ve o huzurlu bir de çayları...

Doğal ortamıyla, güzel piyano dinletileriyle yıllardır kanka muhabbetlerinizi daha da güzelleştiriyor adeta. Evinizin bahçesini çok şık ve özenle döşersiniz ya tam da öyle bir yer , oturup sohbet etmek için daha güzel bir ambiyans çok az yerde vardır.

Ankara'nın yıllardır kalitesini arttırarak devam ettiren, kendinizi evinizdeymiş   gibi hissettiren Cafemiz, zengin menü çeşitleriyle günün her saatinde canınızın çektiği  yemek istediğiniz her türlü yiyeceği ve içeceği bulabileceğiniz bir yer.

Yeşil ve huzuru bir arada bulunduran bu nezih yerden, Cafemiz’den çıkarken dilek ağacına not bırakmayı da unutmamanızı tavsiye ederim .

İsteğinize göre oluşturduğunuz Hayal Salatası ve suflesini mutlaka yemelisiniz. Pazar günleri sundukları brunch da lezzetli ve bol çeşitli.
Hafta içi zeytinyağlıları ve açık büfesi de muhakkak denenmeli.

Siz de sakin ve doğallıktan yanaysanız Cafemiz mutlaka bulunmanız gereken yerlerden

Konum ve iletişim bilgileri

Arjantin Cd. no:19/1 Gaziosmanpaşa, Ankara 06300 Türkiye
Anıtkabir noktasına 3,9 km mesafede
Tel: +90 312 467 79 21Cafemiz Gaziosmanpaşa, Ankara