Ankara'nın, çocukluğunuzun belki de ailenizin çocukluğunun anılarıyla dolu Tunalı Hilmi Caddesi’nin en kalabalık en boş zamanlarında; yazına, kışına, baharına hep tanıklık etmiştir o, dünü bugüne bağlayan bir mekan Café des Cafés…

Ankara’nın en eski marketlerinden biriyken yıllar önce kafeye dönüşen ve Ankara’ya kafe kültürünü getiren, herkesin damağında tadı olan öncü bir lezzet.

Paris’teki kafeleri anımsatan sıcak dekorasyonu ile bir kahve içiminden, saatlerce süren sohbetlere, dostluk, sevgi, başarı dolu anlara lezzetle ev sahipliği yapan, 50’li yılların orijinal kahve sandalyeleriyle, iç mekanıyla, bahçesiyle hala bir vazgeçilmez.

Bu kafeyi böylesine sıcak kılan, herkesin burada kendini iyi hissettiği bir köşe bulabilmesi. Dışarıdan bakıldığında içeride sizin neyi beklediğini tahmin etmeniz pek mümkün değil Bu kafede. O yüzden mutlaka içeri girmeli ve aydınlık bahçede oturmanın keyfini yaşamalısınız.

Ankamall
AVM ve Panora AVM içinde yer alan Mudo Cafe’lerin ve Çankaya’da İran Caddesi üstünde
yer alan Hoks Restoran Bar’ın da sahibi ve işletmecisi olan Cafe des Cafés ailesi
şimdi de Cafe des Cafes’leri AVM’lere taşıyor, bunun yanında sizler için
yepyeni ve vazgeçilmez tatları da bir araya getiriyor.

Eğer hala gitmemişseniz Cafe Des Cafés, zengin menüsünün yanısıra, güzel ahşap dekoru, müzik seçimi, servis kalitesiyle de mutlaka denemeniz gereken kafelerin başında yer alıyor.

Konum ve iletişim bilgileri

Tunalı Hilmi Cad. 83/A Kavaklıdere/Çankaya, Ankara 06680 Türkiye

Anıtkabir noktasına 2,9 km mesafede

Tel: 90 312 426 55 11Cafe des Cafés Kavaklıdere/Çankaya, Ankara