Yemek

Cafe Del Mundo Çankaya, Ankara

Ankara’nın vazgeçilmez yerlerinden biri olan Tunalı Hilmi Caddesi’nde bulunan Cafe Del Mundo bar, kafe ve pub kategorilerinde değerlendirilebilir.

Ambiyansı, ortamı, dekorasyonu ve masa örtülerine kadar her şeyi özenle düşünülmüş bir mekan olarak karşımıza çıkıyor Cafe Del Mundo.

Çalışanların size olan ilgisi ve servis açısından hızlı olmaları, ayrıca sizlere her köşesinde ayrı bir kültür yaşatmaya müsait iç mekan dizaynı ile Cafe Del Mundo vazgeçilmez bir mekan haline dönüşüyor adeta.

Özellikle arkadaşlarınız ile iş çıkışında bir araya gelerek güzel yemekler yiyebileceğiniz ve keyifli zaman geçirebileceğiniz bir mekan. Özellikle yaz akşamları gitmenizi tavsiye ederim

Zaman zaman indirimli ürünleri ve indirim saatleri bulunmaktadır. Böyle günlere ve saatlere denk geldiğiniz takdirde epey karlı çıkabilirsiniz. Keza Cafe Del Mundo iyi hizmet sağladığı kadar iyi ücretlendirmelerde de bulunmaktadır.

Özellikle öğle saatlerinde yemek yemek için değerlendirebileceğiniz bu sessiz, sakin ve huzurlu mekanda servis oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. Bu arada öğle yemeği için Tikka Masala Soslu Tavuk’u değerlendirebilirsiniz.

Bir bar olması sebebi ile alkolsüz içecekleri bulundurduğu gibi tabii ki alkollü içecekleri de menüsünde bulunduruyor. Özellikle bira  ve alkol çeşitliliği sayesinde gönlünüzü çalacak ve sizlere hiç denemediğiniz ve adını duymadığınız tatları deneme fırsatı sunacak.

Çok fazla tercih edilmesi sebebi ile yer bulmanın başlı başına bir sıkıntı olduğu bu mekanda farklı biralarda fiyatlar bir tık üstte sayılır. Başarılı ve karakteri olan mekandır, tekrar tekrar gidilir.

Konum ve iletişim bilgileri

Tunali Hilmi Cad. Abay Kunanbay Sok. 14/A, Ankara Türkiye
Anıtkabir noktasına 3,2 km mesafede
Tel: +90 312 428 44 48

R