Yemek

Çadır Kebap, Ankara

Eskişehir yolu üzerinde bir zamanında müdavimi olduğum güzel bir barbekü restoranıdır. Geçmiş zamanlarda Adana kebabını bana sevdirmeyi başarmış bir yer olduğunu söyleyebilirim.

Burada dilerseniz, yemeğinize alkolün eşlik etmesini sağlayabilirsiniz. Mezelerini ve salatalarını başarılı buluyorum. Yalnız işletmecinin revize etmesi gereken birtakım hususlardan bahsetmeden geçemeyeceğim:

Önceki gelişlerimde müşteriyle iletişimi daha güçlü çalışanlarla muhatap oluyordum. Bu defa personelin gecikmeli servisine ve sanki karşısındakinin müşteri değilmiş gibi davranmasına tanık oldum. Buna dikkat edilmezse ne kadar lezzetli yemekler yapılırsa yapılsın, firmanın tercih edilme oranı düşecektir.

Büyük, şık, kendinizi harika bir barbekü keyfiyle şımartabileceğiniz güzel bir restoran. Aileler için olduğu kadar; arkadaşlarınızla da keyifle gelebileceğiniz bir yer bence.

Mekânın araç sorunu da bulunmuyor. Ayrıca mekân içerisinde yemeğinizi yerken veya alkolünüzü yudumlarken de maç izleme imkânı sizlere sunulmuş. Tabi maç izlemeye gelen müşterilerden bir ücret alındığını söylemeden geçemeyeceğim. Bu ücretler bence biraz fazla. Belki ileride biraz daha giriş ücretini düşürebilirler.

Menüsüne baktığımızda; birçok kebap çeşidinin yanında; ezme salatası başta olmak üzere salata çeşitleri, tatlı çeşitleri yer alıyor.

Öğle ve akşam yemeklerinizi keyifle tüketebileceğiniz bu mekân Ankara’nın gözde yerlerinden biri.

Hesap ücretlerinin biraz yüksek olduğunu belirtmeliyim. Bence fiyatlarda küçük bir düşüş yapılmalı.

Kısacası; bol çeşit mezeler, lezzetli bir kebap yemek istiyorsanız burası ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Ben yemeğimi yerken; masaların dolu olduğunu gördüm. Ayrıca mekân içerisinde sigara içmek isteyenlere de özel bir yer ayrılmış.

İletişim ve konum bilgileri

Mustafa Kemal, Dumlupınar Blv. No:298 Çankaya/Ankara
03122861362

R