İnternetten görüp merak ettiğim Butcha Steakhouse Butchery & Grill beklentilerimi oldukça karşılayan bir mekan olarak yerini aldı. Öncelikle mekanda çalışanların ilgisi gayet üst seviyede ve tatmin edici. Benim mekanda tercihim T-Bone Steak oldu ve bunun öncesinde de bir peynir tabağı söyledim.

Servis hızı gayet makul bir seviyedeydi ve yemekten önce söylemiş olduğum peynir tabağı da gayet başarılıydı. Ayrıca mekanda şarap tercih edenler için de birçok seçenek yer almakta. Bu tarz etleri her ne kadar orta pişmiş sevsem de birçok mekanda bu şekilde söylediğim vakit az pişmiş geldiği için tereddütlerim vardır.

Fakat T-Bone Steak tam istediğim gibi orta pişmiş bir şekilde sunuldu. Etin kendine has çok güzel bir tadı vardı ve yediğim en iyi etlerden bir tanesiydi diyebilirim. Bu sebeple de etin yanında ikram edilen hiçbir sosu kullanmadan sadece eti yedim.

Yemekten sonra hem lezzet olarak hem de almış olduğum hizmet olarak oldukça memnun kaldım. Bundan sonra sevdiklerimi de alarak özel günlerimizde güzel bir akşam yemeği için tercih edeceğim şık bir mekan daha oldu.

Fiyat olarak da internette pek çok yorum bulunmakta. Ben bu yorumlardan fiyat performans olarak başarılı olduğunu düşünenlerle aynı taraftayım. Çünkü sunulmuş olan hizmet ve yemiş olduğum yemeği düşünürsem fiyat bu tarz bir mekan için oldukça makul bir seviyedeydi. Tepe Prime gibi bir yerde zaten bu tarz bir fiyatlama oldukça doğal.

İletişim ve konum bilgileri

Mustafa Kemal, Eskişehir Devlet Yolu, Dumlupınar Bulv Tepe Prime AVM No:266, Çankaya/Ankara
03122851112Butcha Steakhouse Butchery & Grill, Ankara