Yemek

Bronzy’s Cafe, Ankara

Ankara’nın belki de en içten personellerinin çalıştığı bir yer olduğundan bahsedebilirim. Burası, sıcak bir aile ortamı nedeniyle sıkça tercih ettiğim mekanlar arasında gelir. Beşevler civarına ne zaman gitsem, özellikle sabah saatleriyse kesinlikle burada bir kahvaltı denerim.

Personellerin ilgisi, yiyeceklerin tazelikleri ve sıcaklıkları beni her zaman cezbeder. Burada öğle ve akşamüzeri oturmalarınız için önerebileceğim atıştırmalık tabaklarından da bulabilirsiniz. Eğer tiryaki iseniz, bir nargile denemeden buradan kalkmamalısınız. Nargilesi fiyat performans orantılarsak gayet uygun satılıyor. Personeller, nargile yapımından bence gerçekten anlıyorlar. Burada diğer yerlerde olan bayağı yaklaşımlara rastlamazsınız. İçeri girdiğiniz andan itibaren, kendinizi buranın bir üyesi, uzvu gibi hissedersiniz. Belki de bu hissiyat, sizi buraya sürekli götürecek olan yaklaşımdan doğar.

Çoğu kafe, yoğun olduğundan dolayı sürekli bir temizlenme işine giremez. Burası bu konuda benden her zaman tam teşekkür alıyor. Kalkan müşteri olması halinde, personellerden biri direkt olarak hemen o bölgenin temizliğine girişiyor. Zaten burada genelde kafe kültürünün ne demek olduğunu bilen bireyler takıldıkları için, çok aşırı bir düzensizlik söz konusu olmuyor.

İletişim ve konum bilgileri

Yücetepe, A/, Anıt Cd. No:15, Çankaya/Ankara
03122121403

R