Yemek

Bomonti Brasserie 1890, Ankara

Gece hayatına önem verenler, Ankara’da bulunan birçok mekân içerisinden en iyisini seçmeye çalışırlar. Ben çok fazla geceleri dışarıya çıkan birisi değilim fakat, arkadaşlarım hayatında eğlenceye önem verenlerin sayısı oldukça fazla. Gece hayatını doyasıya yaşamak isteyen kişiler için Bomonti Brasserie 1890 biçilmiş kaftan.

Öncelikle burası sadece geceleri değil, akşam yemeği yemek isteyenler için de hizmet veriyor. Mekânın dünya mutfağından yemekleri bulunuyor. Sabah saatlerinden itibaren müşterilerin hizmetine açılan bu mekânda dilerseniz kahvaltınızı da yapabilirsiniz.

Ben gittiğimde, mekân oldukça kalabalıktı. Çalışanlar ellerinden geldiğince müşterilerin rahat etmesi için çabalıyorlardı.

Kendime bir şeyler söyledim. Kalabalık olmasından sanıyorum, yemekler geç geliyor. Bunun dışında çalan müziklerinde bana uyduğunu söyleyemeyeceğim.

Müşteriler burada çok rahat eğlenip dans edebiliyorlar. Benim gittiğim gün gençlerin ağırlıkta olduğunu belirtmeliyim.

Ortamdan sıkılıp sakince bir şeyler yemek ve içmek isteyenler için açık bir alan yapmışlar. Benim gibiler burada oturuyor.

Mekân geç saatlere kadar açık oluyor. Fiyatların da sanki biraz yüksek olduğunu düşünüyorum.

Bar içerisinde internet hizmeti de sunuluyor.

Kapı girişinde yer alan güvenliğin de en sevdiğim yönü olduğunu belirtmeliyim. Ayrıca işletme olarak grup rezervasyonu da kabul ediyor.

İletişim ve konum bilgileri

Kavaklıdere, Bestekar Cd 78/B Çankaya/Ankara
03124286906

R