Yemek

Bolu Mangal Keyfi, Ankara

Gerçek bir mangal keyfi yaşamak için adresiniz belli: Bolu Mangal Keyfi. A City Alışveriş Merkezi’ne çok sık giderdim. Otopark kısmında sürekli gözüme bu restoran çarpardı ancak girip girmeme konusunda hep tereddüt yaşardım. Bir gün yanımdaki bir arkadaşımın da tavsiyesi ile denemeye karar verdim.

Öncelikle mekâna girdiğimizde personellerin hoş tavırları ve ilgisi ile karşılaştık. Onların da yardımıyla bir masaya geçtik ve menüye göz attık. Lokum ve pirzola denemek istedik. Siparişlerimizi verdikten kısa bir süre sonra masamıza çeşit çeşit meze ve ikramlar sunuldu. İkram olarak; közlenmiş biber, domates, ezme ve salata sunuldu. Yanı sıra da ekmek tabii.

Lokum ve pirzolalarımız kısa süre içerisinde masamıza sunuldu. Lokumun pişme derecesi çok iyiydi. Et ağızda dağılıyordu. Etin suyu tam olarak çekilmemişti yani kıvam olarak biraz suluydu. Bu da tam istediğimiz gibiydi. Pirzola da lezzetliydi ancak biraz daha ince olabilirdi. Kalın olduğundan iç kısım biraz çiğ kalmıştı. Ancak giderseniz iyi pişirilmesini söyleyebilirsiniz.

Eğer buraya özel aracınızla gidecekseniz herhangi bir otopark sorunu yaşamazsınız. Mekân zaten bir alışveriş merkezi içerisinde olduğu için her yer otopark. Servis hızı mekân kalabalık olsa dahi bence gayet iyi. Ortam olarak geniş ve ferah bir yapıya sahip. Masalar arasındaki boşluklar ideal. Fiyatlar da ortalama ya da ortalamanın bir adım üstü diyebilirim.

İletişim ve konum bilgileri

Tepebaşı, Fatih Cd. 189-A, Keçiören/Ankara
03123751375

R