Siteler benim Ankara'da yemek için en çok tercih ettiğim bölgelerden bir tanesi. Farklı bir deneyim yaşamak için bu seferki tercihim Big Fat oldu. Özellikle bu mekan hem görüntüsüyle hem de sunmuş olduğu ürünlerle Sitelerdeki klasik yerlerden çok daha farklı bir hizmet sunuyor. Bu bile buraya gitmem için bir sebepti.

İçeri girdiğim vakit döner ve hamburger arasında kaldım
fakat Siteler'de genellikle döner tarzı şeyler yediğim için kararım
hamburgerdan yana oldu. Zaten Sitelerdeki birçok mekanda sıcaklık konusunda
memnun kalabilirsiniz burası da o mekanlardan bir tanesi ve müşterilere karşı
olan ilgileri oldukça sıcak ve samimi.

İsminden de anlaşılacağı üzere doyurucu bir hamburger bekliyordum. Hamburgerde tercihim cheese burger oldu. Siparişim önüme geldiği vakit bu bakımdan beklentimi karşıladı. Önümde oldukça doyurucu bir cheese burger vardı.

Yanında verilen patatesler de farklı bir tarzdaydı. Normal kızartma vermek yerine cips şeklinde patates gelmişti. Bu da benim için olumlu bir yön oldu çünkü bu tarz patatesleri daha çok beğeniyorum.

Hamburgerin içindeki köfte tam kıvamındaydı ve olması gerektiği gibiydi ayrıca sosların da uyumuyla birlikte güzel bir burger yedim diyebilirim. Sitelerde hamburger üstüne bir yer açarak zaten bir risk almışlar fakat bu riski güzel bir şekilde değerlendirdiklerini söyleyebilirim yemek oldukça başarılıydı.

Ayrıca menüde tiramisu, cheesecake gibi birçok tatlı çeşidi de bulunuyor fakat hamburger beni oldukça doyurduğu için bu kez onları deneyemedim.

İletişim ve konum bilgileri

Ulubey Mh, Taşdelen Cd. No:8, Altındağ/Ankara
03123487971Big Fat, Ankara