Aile duygusuna ve temasına önem verdiği dikkatlerden kaçmayan bu markadır. Dekorasyonunu ve menüsünü siz misafirler kendinizi evinizdeki gibi konforlu hissedin diye tasarlamış ve oluşturmuşlar. Hayranının çok ve sevmeyeninin olmadığı bir yer burası. 

Çok fazla şubesi bulunan bu marka sosyal sorumluluk konusunda hassas davranıp gönüllerimizin tahtına oturmayı başarıyor. Kendini “Anadolu kadını” olarak tanımlayan markanın kurucusu Gamze Cizreli, Türk misafirperverliğini markalarına yansıttıklarını belirtirken kadın girişimcilerin önemini herkese gerek konuşmalarıyla gerek restoran çalışanlarının müşterilerine davranışı ile belirtiyorlar.

Bu mekâna gidenlerin ilk dikkatlerini çekecek şeyin kalite olacağından hiç şüphemiz yok. Öyle ki her kesimden insanların severek gittiği, yedikleri ve içtikleri şeylerden emin oldukları bir yer.

Hem oturma düzeni hem de özgün menü listesi ile bizleri kendine bağlayan bir yer. Çalışanların müşterilerine saygısı olan bir yerde rahatça vakit geçirebilirsiniz.

Geniş yemek ve tatlı yelpazesinden damak tadınıza göre uygun bir şey bulabilir ya da yeni bir tat deneyebilirsiniz. Kalabalık bir günde gitseniz bile çalışanları size büyük bir özveri ile yardımcı olacak her zaman aynı kaliteyi yakalayabileceğiniz bir mekân.

İletişim ve konum bilgileri

Oran Mah. Kudüs Cad. No: 6 | Çankaya, One Tower, Ankara
03124901333Big Chefs, Ankara