Yemek

Big Baker, Ankara

Bu zamana kadar kafelere eleştirel yaklaşımlarımla beni tanırsınız, bu mekan hakkında da olumlu ve olumsuz yorumlarımdan sizlere bahsedeceğim.

Kızılay’da, güzel bir konumda yer alıyor ve çalışanlar başta olmak üzere pek çok kişinin uğrak yerlerinden biridir.

Big Baker konusunda kabul etmem gerekir ki hamburgerleri çok güzeldir. Ara sıra gider yer ve kalkarım. Ama kafenin bariz bir ısıtma sorunu bulunuyor. Akşamları özellikle gitmenizi öneremiyorum. Bunun dışında, Ankara’nın göbeğinde olmasına rağmen, bana yapılmasa da birkaç masa arkamdaki bir çifte, sadece birbirlerine sarıldıkları için garsonlar tarafından tepki verildiğine rastladım. Toplum kurallarına uyuyorlardı, açıkçası kafe kültüründe böyle bir şeye ilk kez denk geldim.

Bir kere gece geç bir saatte, kapanmasına yakın bir zamanda buraya gitmem gerekti. Daha yemek yememiştim ve canım burger çekmişti. İlerleyen saat olmasından yararlanarak garsonlar sigara içiyorlardı ve biraz ilgisiz kaldım. İçerisi çok da kalabalık değildi.

Bu ve bunlara benzer garip durumlarla karşılaşırsanız, beni suçlu bulmayın, oldukça tarafsız bir şekilde eleştirimi yapıyorum. Yiyecekleri mükemmel, keşke müşteri memnuniyeti konusunda da kendilerini hafiften geliştirebilseler. Bu arada, yemek sonrası getirilen çaylar ikram değil. Eğer masanıza gelen çayı teşekkür ederek reddetmezseniz, parasını ödeyeceğinizi bilmelisiniz. Ben bunun şaşkınlığını ilk gittiğimde yaşamıştım çünkü ben sipariş etmeden çay geldiği için ikram olarak kabul etmiştim. 😊

Sonuç olarak bazen, tüm personelde olmasa da bazı personellerde sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunları işletmeyi bilgilendirerek aşmalarına yardım edebiliriz. Onun dışında lezzete bakacak olursak, kesinlikle bir uğramalısınız.

Konum ve iletişim bilgileri


Yüksel Caddesi No:17/A Kızılay, Ankara Türkiye
Anıtkabir noktasına 1,9 km mesafede
+90 312 419 37 77

R