Gerçek anlamda
lezzetli bir dünya çapında pizza denildiğinde benim için Beys Pizza markası kendini
ön plana çıkarıyor.

Beys Pizza hakkında benim en dikkatimi çeken husus ise çeşitlilik anlamında herkesin damak tadını okşayacak onlarca küresel ve yöresel çeşit sunması oluyor.

Gerçek pizza lezzeti arıyorsan burası senin için en doğru adres. Pizza konusunda damak zevkine güvenen biri olarak burayı tüm dost ve arkadaşlarıma gönül rahatlığı ile öneriyorum. Burası lezzet ve profesyonellik anlamında sadece Ankara’nın değil ülkemizin en önde gelen pizza mekanları arasında yer alıyor.

Farklı lezzetler arıyorsanız pizza ustalarının özel çeşitlerini hiç tereddüt etmeden denemeni tavsiye ediyorum. Bu önerileri dinlerseniz enfes yeni lezzetleri tatmış olursun.  Klasik pizza çeşitleri de enfes bir şekilde yeniden yorumlanarak burada sizlerin beğenisine sunuluyor. Burada tüm pizza çeşitleri lezzet, hamur inceliği ve görsellik anlamında en üst seviyede size sunuluyor.

Benim açımdan pizza lezzetinin yanı sıra temizlik anlayışı da tercih sebeplerimin ilk sırasında yer alıyor Bu anlamda Beys Pizza mekanı görsellik ve temizlik anlamında dünya standartlarını fazlasıyla yakalıyor. Çalışanlar sürekli olarak sizlerle ilgileniyor ve servis anlamında hız en üst seviyede bulunuyor.

Buraya gelen herkes kendini oldukça özel ve değerli hissediyor. Ülkemizde pizza denildiğinde çeşit sayısı iki elin parmak sayısını geçmez iken burada çeşitlilik anlamında dünyanın en önce gelen pizza restoranlarının bile geçildiği görülüyor.

Ayrıca sağlıklı ve diyet pizza menüleri ile hem çocuklar hem de ye me noktasında dikkat etmesi gerekenler içinde büyük bir seçim imkanı sunuluyor.  Burada sunulan çeşitlilik ile yaş cinsiyet ve damak kültürü olarak farklı gruplar yüksek memnuniyet dolu anlar yaşıyor.

Burasının fiziki büyüklüğü ve servis kalitesi sayesinde büyük organizasyonlarda bile aynı anda yüzlerce kişiye pizza servis yapma ve memnuniyet ağlama imkanı sunuyor. Burasının kalitesi, konforu ve lezzeti sayesinde misafirlerinizi onlara en yüksek değeri vermiş bir şekilde ağırlamış oluyorsunuz. Esat Çankaya’da bulunduğu konum ile insanların etkileyici lezzetlere rahatlıkla ulaşmasını sağlıyorlar.

İletişim ve konum bilgileri

Cadde Öveçler, Çankaya
03124797225Beys Pizza, Ankara