Behzat, Akşam Yemeği, Kahvaltı, Gece Eğlencesiyle dikkat çekmeyi başaran mekanlardan birisidir.Gününüzün  oldukça güzel şekilde geçmesine yardımcı olur. Behzat en güzel adreslerden biri olarak karşınıza çıkıyor. Keyifli anlara tanıklık etmeniz adına artık tam zamanı diyebiliriz. Mekanın özellikleri incelendiği zaman ise koruma alanları ön plana çıkıyor.

Mutfakta deniz mahsüllerine ilişkin bir çeşitliliğe yer veriliyor. Buna göre istediğiniz damak zevkini burada çok rahat şekilde bulmanız da mümkün olacak. Fix menü,alakart şeklinde hizmetlerine yer verilmiştir. Zaman zaman da canlı müzik hizmetlerine yer verilir. Buna göre canlı müzik eşliğinde yemek keyfini yaşamak istiyorsanız o halde Behzat mekanını ziyaret etmeye başlayabilirsiniz. Hem balık hem de et yemeklerine yer vermiştir. Her ikisi de oldukça lezzetli şekildedir.

Kapalı bir alanda olduğundan dolayı doğal olarak sigara içilmesi yasaktır. Böylelikle müşterilerin oldukça rahat edebileceği bir ortam hazırlanır. Tek başınıza ya da kalabalık bir şekilde buraya gelebilirsiniz. Geniş bir alanı bulunduğundan dolayı da oldukça ferah bir alan olarak göze çarpmayı başarıyor. Eylül ayı itibariyle canlı müziklere yer verilir.

Meze çeşitleri de vatandaşlarımızın önem verdiği konulardan birisidir. Bu mekanın işletmesi mezelere de ayrı bir önem vermiş olduğu net şekilde görülüyor. Bu sayede istediğiniz meze çeşitlerini çok kolay bir şekilde bulma şansına sahip oluyorsunuz. Servis kalitesi de üst düzey de tutulmuştur. Fazlasıyla memnun kalacağınız bir yerdir.

Konum ve İletişim Bilgileri

Behzat, Ankara
Devlet Mah. 421. Sok. Oyak Sitesi No:33 | Ayrancı, Ankara, Türkiye
03124963777Behzat, Ankara