Yemek

B’eat Cafe Brasserie, Ankara

Bahçelievler’in sevilen mekanlarından olan B’eat Cafe nezih, kaliteli ve sıcak ambiyansıyla ilk etapta beni etkilemeyi başardı. 7. Caddenin en keyifli ve farklı konseptiyle dikkatleri çeken mekanın işletmeciliğini yapan Beyefendi de güler yüzü ve konuklara olan ilgisiyle kalbimizi kazandı. İş çıkışında arkadaşınızla bir yerlerde oturup bir şeyler yemek ve içmek istiyorsanız bence bu cafe’ye uğramalısınız.

Cafe’ye girdiğiniz andan itibaren sizi güler yüzlü personeller karşılamakta ve masanızı sizin için seçerek rahat etmeniz için gereken desteği sağlıyorlar.

Bu mekana birkaç arkadaşımla beraber akşam yemeği için geldik. Öncelikle dışardan hoş görünen mekan iç atmosferi de gayet şık ve kaliteli biz mekanın genel havasını sevdik. Ayrıca yemeklerinin lezzetli oluşu ve sunumun güzelliği bizde iyi etki bıraktı. Bu mekana sırf Meksika fasulyesini yemek için bile gelebilirim. O derece lezzetli ve Meksika mutfağına özel sosla harmanlanmıştı.

Genel anlamda hijyen ve temizliği iyi olan B’eat Cafe 7. Caddenin en iyi Cafe’sidir diyebilirim rahatlıkla.

Yemek servisi gayet hızlı, sorunsuz mekanda herhangi bir sıkıntı oluştuğunda personel devreye girerek kısa sürede çözüm üretmede başarılılar. Bu anlamda gayet iyiler.

Fiyat performansları da gayet iyi olan mekanda 4 kişilik akşam yemeğine gayet makul bir fiyat ödedik. Makulden kastım, elbette bulunduğu konumu dikkate alarak yapılan bir tespitti. Bilirsiniz bu bölgenin mekanları, sadece bölgesinden dolayı bile yüksek bir fiyat çıkarırlar insanın karşısına. Durumu bilerek hareket etmenizde yarar görüyorum.

Ayrıca bu mekanın garsonları çok ilgililer yemek sonrası çay ikramı bile yaptılar sağ olsunlar. Dinlendirici, gürültülü müziklerden uzak ve oldukça şık bir yer arıyorsanız, ben burayı beğeniyorum. Sizler de gönül rahatlığıyla deneyebilirsiniz. Araç park sorunu yaşayabilirsiniz, caddenin darlığından dolayı bu sorunun zaten yaşanması muhtemeldir.

İletişim ve konum bilgileri

Bahçelievler, Aşkaabat Cd. 2/A, Çankaya/Ankara
03122153838

R