Bugün
sizlere çok özel bir balık mekanından bahsetmek istiyorum. Ankara’nın en iyi restoranlarından
biri olan Balıkçıköy Fahri eşsiz bir lezzeti masalarınıza kadar taşıyabiliyor.

Arkadaşlarınızla beraber ailenizle beraber gönül rahatlığı ile ziyaret edebileceğiniz nezih mekanlardan biri olan Balıkçıköy Fahrifiyat konusunda beklentileri karşılamasa da güzel balık ve mezeleri ile sizleri memnun ediyor.

Ara sıcaklarını oldukça beğendim. Ankara’da bir çok balıkçı restoranı olmasına rağmen, buradan keyif alabildiğimi rahatlıkla söyleyebilirim. Çalışanları masa boyunca ilgilerini eksik etmiyor. Verilen hizmet gün boyunca aksamadan devam ediyor. Sipariş verirken garson beklemenize gerek kalmıyor Rakı balık yapılabilecek ender mekanlardan birisi olduğunu unutmamak gerekiyor.

Ankara’da arkadaşlarımla balık yemeye Balıkçıköy Fahri’ye gitmeyi tercih ediyoruz. Keyifli, lezzetli ve sıcak bir ortam sunan mekan güzel sohbetlerin de adresi olmayı başarıyor. Mezeleri ve salatası ile sizde bu mekanı ziyaret ettiğinize asla pişman olmayacaksınız. Ankara'da bulunan bu mekan her gün taze, leziz ve kaliteli balıklarını sunabiliyor. Hepsi birbirinden lezzetli damak çatlatan balıklardan pek çok müşteri memnun kalıyor. Servis hızlı ve elemanlar her isteğinizi gerçekleştiriyor. Meze miktarları az olsa da lezzetiyle bu durumu kapatıyor.

Konum ve İletişim Bilgileri

Balikcikoy Fahri, Ankara
Ahmet Taner Kislali Mah. 2853. Cad. No:24 | Cayyolu, Yenimahalle, Ankara, Türkiye
+03122401567Balıkçıköy Fahri, Ankara