Gerçek anlamda balık keyfini ve şehrin en dikkat çekici meze çeşitlerini denemek için Balıkcı Mico benim gibi ilk tercihiniz olmalı.

Balıkcı Mico hakkında bilinmesi gereken ilk nokta meze çeşitliliği ve lezzet anlamında Ankara’nın en dikkat çekici balık restoranı olması oluyor. Mekanın görselliği, ferahlığı ve park sorunun olmaması sayesinde dostlarınız ile gerçek anlamda ve tatminkar bir balık keyfini yaşayabiliyorsun. Deniz ürünleri ve meze çeşitliliğinin yanı sıra kaliteli hizmet anlayışı ile Ankara’nın en kayda değer balık mekanı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Burası lezzetli balık ve mezelerinin yanında sunduğu sıcak ortamla insanların aile ortamında sevdikleri ile vakit geçirmesini sağlıyor. Ankara’da ki balık restoranlarında görülen en büyük sorun deniz mahsulü ve meze çeşitlerinin sınırlı olması burada ki geniş çeşitlilikle son buluyor. Burada birçok farklı lezzeti denemelisin bu anlamda ben sana karides tava, kalamar tava, lakerda ve iste balık lezzetlerini kesinlikle denemeni tavsiye ediyorum.

Benim kalite anlayışımda lezzeti balık ürünleri kadar restoranın temizlik anlayışı da ön planda oluyor. Bu anlamda işletmede servis malzemelerinden başlayarak personelin temizlik ve düzenine kadar her şey benim beklentilerimiz fazlasıyla karşılıyor. Mekanı komple düşündüğümde daha içeri girmeden şahit olduğum temizlik anlayışı masalarda, servis alanlarında hatta lavabolarda bile kendisi üst seviyede gösteriyor. Mekan genel itibari ile kalabalık grupların da sorunsuz bir şekilde ağırlayacak kapasite ve personel sayısına sahip durumdadır. Deneyimli ve uzman çalışanları sayesinde çok yoğun zamanlarda bile servis aksamadan ve son derece profesyonel bir şekilde devam ediyor. Menünün en önemli özelliği tüm çeşitlerinin taze ve orijinal içeriği ile sunulması oluyor.

Benim için mekanların lezzeti kadar görsel anlamda da beni tatmin etmesi gerektiğine inanıyorum. Balıkcı Mico lezzeti kadar görselliği ile birlikte tüm değerli dost ve arkadaşlarımı ağırlayacağım bir mekan oluyor. Burada kaliteli servis, lezzetli deniz mahsulleri çeşitliliği ve çalışanların insan ilişkileri ile beni misafirlerime karşı en iyi şekilde temsil ediyor. Dünya çapında balık lezzetleri için burası senin ilk tercihin olacağına emin olabilirsin. Balık konusunda sahip olduğum tecrübeye son derece güvenen biri olarak burasının senin beklentilerine en iyi karşılığı sunacak bir balık restoranı olacağına kesinlikle inanıyorum.

Konum ve iletişim bilgileri

Balıkçı Miço, Ankara
+90 312 439 08 60Balıkçı Miço, Ankara