Size kaliteli ve bol deniz ürünü yiyebileceğiniz mekandan söz etmek istiyorum. Ankara Yenimahalle YDA Park Avenue'de bulunan bir balık restaurantı olan Balıkçı Doğan hem balıklarını hem de mezelerini taze sunuyor. Ankara gibi denize kıyısı olmayan bir yerde bu kadar taze balık yiyeceğimi hiç düşünmemiştim. Balık konusunda çok titiz bir insanım. Balığın kokması balığı yiyemememe neden oluyor. Balıkların bu kadar taze olması hiçbir sorun yaşamadan severek balıkları yememi sağladı.

Fiyatları da bir balıkçı mekanına göre oldukça hesaplı ve çalışanlarının servisleri de son derecede hızlı. Mekanın eksi bir yönü olarak kalabalık olduğunu söyleyebilirim. Bu nedenle mekana gitmeden önce rezervasyon yaptırmakta fayda var. Aynı zamanda özellikle hafta sonu akşam saatleri mekan çok kalabalık olduğu için park kaynaklı sorunlar yaşayabilirsiniz.

Mekanın tasarımında minimalist desenler ve dekorasyon ön plana çıkıyor. Böylelikle geniş ve göz yormayan bir salonda sakin ve huzurlu bir şekilde yemeğimi yedim. Özellikle yemek yediğiniz mekanın mutfağının temizliği konusunda tereddütleriniz varsa temiz ve düzenli mutfağı ile içinize su serpecek bir mekan olan Ankara Balıkçı Doğan fiyat ve lezzet performansı ile bende çok iyi bir intiba bıraktı. Yediğim volkanik helva tatlısını da çok beğendim. Balık ve deniz mahsüllerinin yanı sıra tatlılarının da bu kadar lezzetli olacağını hiç beklemiyordum.

Gittiğim gün canlı müzik vardı daha sonra öğrendim ki mekan cuma ve cumartesi günleri canlı müzik yapıyormuş. Oldukça hoş ezgilerle yemeğimi yedim. Mekanın mutfağının temizliği kadar tuvaletinin temizliği de benim için çok önemlidir. Tuvaletinin bu kadar temiz olması kalabalık bir mekan olmasına rağmen kaliteli bir hizmet sunduklarının bir kanıtı oldu.

Eğer kaliteli, nezih, şık ve taze deniz mahsulleri sunan, temiz ve düzenli bir balıkçı arıyorsanız mutlaka Ankara Balıkçı Doğan Restaurant mekanını denemelisiniz.

Konum ve iletişim bilgileri

Balıkçı Doğan, Ankara
+90 312 504 30 30Balıkçı Doğan, Ankara