Alışık olduğumuz bir oturma düzenine sahip olan Babilonya Kebap, Ankara Batıkent’te bulunan son derece nezih ve temiz bir yer.  Mekânın sahibinin Mardinli olmasından dolayı Ankara’da yaşayan birçok Mardinlinin uğrak noktası haline gelen bu restoran kutlama yemeklerinizde, özel günlerinizde ve toplantılarınızda tercih edebileceğiniz bir yer.

Eğer çocuklu bir aileyseniz ve yemek yedikten sonra çocuğum durmuyor diye şikayetçiyseniz hiç merak etmeyin bu restoran sizler gibi aileleri düşünmüş olacak ki bir çocuk oyun alanı kurmuş. Kalabalık bir grup olarak gidecekseniz oyun alanının yanındaki masalardan yer ayırt ettirebilirsin.

Geniş ve ferah bir yer olması sizlere rahatça yemeğinizi yemenizi ve dostlarınızla muhabbet edebilmenize olanak sağlıyor. Verdiğiniz siparişlerin yanı sıra bol çeşitli meze ve salata ikramları mekânı tercih edilebilir hale getiren bir diğer özellik.

Yemeğinizi yediniz şimdi sıra çay ve tatlı ikilisinde ama merak etmeyin sizden önce Babilonya Kebap bunu düşünüp masanıza kişi sayınıza göre tatlı ve semaverde çay ikram ediyor. Etlerin ve kebapların lezzetini anlata anlata bitiremeyen müşterilerin sözüne bir şans verip Mardin’in muhteşem mutfağının zevkini Ankara’da çıkartabilirsiniz.

İletişim ve konum bilgileri

Yeni Batı Mahallesi, 2415. Sk. No:12, Yenimahalle/Ankara
03122567242Babilonya Kebap, Ankara