Türkiye’nin en nefis balık çeşitlerini ve lezzetli mezeleri en kaliteli adresi Ayvalık Meze Balık oluyor. Bu sebeple deniz mahsulleri denince tercihim her zaman Ayvalık Meze Balık oluyor.

Ayvalık Meze Balık hakkında en önemli husus lezzet ve tazelik anlamında ülkemizin en tatminkar hizmetini sunması oluyor. Burada en çok tercih edilen Akdeniz lezzetlerini, özel deniz mahsulleri mezelerini ve son derece taze balık çeşitlerini rahatlıkla ve uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Buraya her geldiğinizde farklı deniz mahsulü çeşitlerini ve mezelerini denemelisin. Ben buradaki tüm meze ve deniz mahsullerini tatmış bir deniz aşığı olarak hayatımda ki en lezzetli ve taze ürünleri tükettiğimi rahatlıkla ifade edebilirim. Ayrıca farklı ve bilinmedik lezzetleri merak edenler için burada çalışan şefler ve servis personelleri ayrıntılı bir şekilde yiyeceklerin içeriğini sizinle paylaşıyor. Çalışanların güler yüzlü ve işine hakim tavrı sayesinde normalde daha önce denemediğin ve ön yargılı yaklaştığın deniz mahsulleri ve mezelerini deneme ve o mükemmel lezzetlerini fakına varmış oluyorsun.

Mekanın balık çeşitleri yanında farklı deniz mahsullerinin kullanıldığı yemek ve mezeleri de denemenizi kesinlikle tavsiye ediyorum. Mekanın menüsünde yer alan çeşitler sayesinde insanlar damak tatlarını yansıtan deniz ürünlerine oldukça uygun fiyatlarla sahip oluyor. Mekanın servis kalitesi sayesinde yediğiniz tüm tatlardan en yüksek hazzı almış oluyorsunuz. Mekanda yer alan tüm lezzetle en kısa sürede hazırlanmasının yanında tamamen taze bir şekilde sunuluyor. Mekânda sunulan tüm deniz mahsulleri ve meze çeşitlerinde kullanılan ürünler kaliteli ve taze olarak kullanılıyor. Mekana olan ulaşımın son derece kolay olması ve geniş park imkanları sayesinde komple bir etki ortaya çıkıyor. Kalite ve lezzeti her zaman ön planda tutan biri olarak burayı sen ve arkadaşların için gönül rahatlığı ile öneriyorum.

Mekan lezzeti yanında hijyen anlayışı ile de ön plana çıkıyor. Mekânın temizlik anlayışı servis takımlarından başlayarak her alanda kendini fazlasıyla gösteriyor. Mekanın hijyen anlayışı sayesinde lezzeti en sağlıklı ortamlarda tatmış oluyorsunuz. Mekânda hizmet sunan çalışanların kılık kıyafetleri mekanın görselliği ile son derece uyumlu oluyor. Çalışanlar menüde yer alan tüm ürünler hakkında son derece donanımlı bir bilgi sunabiliyor.

Buranın kalitesi ve lezzeti sayesinde sen ve dostlarında son derece kaliteli ve lezzetli zamanlar geçirebilirsin. Sevdiklerini burada ağırlayarak onlara vermiş olduğunuz değeri de en üst seviyede göstermiş olursunuz. Gerçek anlamda balık ve meze keyfini yaşamak için burası Ankara’nın en iyi balık mekanı olarak siz ve sevdiklerinizi ağırlayacaktır.

Konum ve iletişim bilgileri

Ayvalık Meze Balık, Ankara
+90 312 427 34 22Ayvalık Meze Balık, Ankara