Kızılay’da Olgunlar civarında bir apartmanın terasında bulunan şirin ve samimi bir mekân Aylak Teras.

Daha adımınızı atar atmaz o hoş karşılanma, çalışanların güler yüzü, sıcaklığı ve samimiyetiyle size aşina olduğunuz yerdeymişsiniz hissini verecek.
Terasta gün batımının eşsiz güzelliğiyle kendinizi rahat ve bir o kadar da huzurlu hissedeceğiniz bir ortam sunuyor.

Mevsim fark etmeksizin aynı sıcaklığı hissedeceğiniz, yazın terasıyla, kışın soba yanında eşsiz sohbetlerle unutulmayacak anlarınıza eşlik edecek bir mekân. Zaman zaman yapmış oldukları canlı müziklerle de ayrı bir keyif ayrı bir hava katmış bulunuyorlar bu mekâna.

Yediğiniz ve içtiğiniz her şeyin güzel oluşunun yanında mekâna girdiğinizde kulağınıza gelen o hoş müziğin ilerleyen dakikalarda sohbetinizle beraber size eşlik edip güzel katkılarda bulunacak.

İster arkadaşınızla, ister ailenizle hatta dilerseniz tek başınıza ders çalışırken ya da bir iş insanının gidip rahatlıkla çalışma ortamı bulabileceği bir yerden bahsediyoruz.

Hayvan severlerin de kendine yer bulabileceği bir cennet söz konusu Aylak Teras. Düzenli olarak bünyesinde kediler bulunduran yalnız dahi olsanız size eşlik edecek bu dünyanın en tatlı kedileri sizlerin dikkatini çektiği gibi mekân içinde bulunan çalışanlar tarafından da el üstünde tutulmayı başarmış.

Kedilerin dikkat çekmesi yanında mekân da bir o kadar sade ve içinizi ısıtan tonlarda tablolar ve eşyalarla ve ufak kitaplıklarla dizayn edildiği için bir o kadar davetkâr oluyor.

Kızılay’a yolunuz düşerse Aylak Teras’ı es geçmemelisiniz.

Konum ve iletişim bilgileri

Kavaklıdere Mahallesi, Konur Sk. No: 63 Çankaya, Ankara Türkiye
Anıtkabir noktasına 2,1 km mesafede
+90 312 419 35 56Aylak Teras, Ankara