Yemek

Ay’da Cafe Kızılay, Ankara

Bir alışveriş merkezinin içinde böylesine nezih, temiz, kaliteli personel çalıştıran, lezzetini konuşturan bir mekan olduğuna kim inanabilir ki? Kızılay Alışveriş Merkezi’nin 3. Katında yer alan Ay’da Cafe, sizlere Kızılay Meydanı manzarası eşliğinde hizmet vermektedir. Bir arkadaşınızla buluşacaksınız ve şehrin göbeğinde hangi kafeye gitsem diye düşünüyorsanız Ay’da Cafe sizlere hem manzarası ile hem de lezzet dolup taşan menüsü ile doyumsuz bir tat yaşatabilir.

İçeri girdiğiniz andan itibaren kafe çalışanları tarafında güler yüzle karşılanmaktasınız. Sadece kafe personeli değil aynı zamanda mekan işletmecisinden de güler yüz görmektesiniz.

Temizliği ve hijyeni de gayet yerinde olan bu mekanda içiniz rahat bir şekilde yemek yiyebilirsiniz. Çorbaları harika. Özellikle tostunu, gözlemesini  ve Levreğini denediğiniz zaman tekrar yemek isteyebilirsiniz. Tadı damağınızda kalacak. Ay’da Cafe’de bir tatlı seçeneği olarak waffle öne çıkıyor. Kısacası yemekleri ve waffle’ı harika. Anlatmaya kelimeler kifayetsiz gidilip görülmesi gerek.

Servisinin hızlı olması oldukça güzel. Fiyatlar ve performans açısından ortalama bir mekan olmakla beraber menüde yer alan bazı ürünler olması gerekenden daha pahalı. Sadece içecekler için ödemiş olduğunuz uçuk bir fiyatla mekandan ayrılabilirsiniz.

Ferah bir ortam ve güzel bir manzarada eşliğinde biraz vakit geçirmek isteyebileceğiniz bir yer kesinlikle. Ankara’da olanların mutlaka gitmesi gereken, Ankara’ya yolu düşenlerin ise uğramayı es geçmemesi gereken mekanlardan bir tanesi.

Konum ve iletişim bilgileri

Kizilay Mahallesi, Gazi Mustafa Kemal Bulvari, No 2 Kizilay AVM, Ankara Türkiye
Anıtkabir noktasına 1,4 km mesafede
Tel: +90 312 418 29 32

R