Balık seviyorsanız uğrayın diyenler haklılar, Ayabakan Pişirme Evi Tunalı Hilmi Caddesinde balık severlerin hizmetinde olan ve gidilmesi gereken bir mekan. Tezgahtaki balıklardan istediğinizi seçiyorsunuz, onlar da usulünce pişirip getiriyorlar. Zamanı olmayanlar, evdeki balık pişirme zahmetine ve kokusuna dayanamayanlar için ideal bir yer. Ayrıca ailece gidilebilir ve çocuklar da balık yiyebilir.

Küçük bir yer olmasına karşın gayet rahat edeceksiniz. Bir noktayı daha belirtmek isteriz; Ayabakan Pişirme Evi Tunalı Caddesinde restoranlar pahalıdır ön yargısının tersini ispatlıyor. Fiyatlar gayet makul. Balık fiyatları artık müesseselerin fiyat merakından değil ortalıkta balık kalmadığı için pahalı. Ama bu lezzeti arayanlar yollarını Ayabakan’a düşürsünler deriz.

Taze Balıklar

Zaten taze balık satışı da yapıldığı için her istediğiniz çeşidi bulabilirsiniz. Birbirinden lezzetli balıkları evinizde pişirmek istemezseniz sipariş vererek orada pişirilmesini talep edebilirsiniz. Genelde ziyarete gelenler paketlerini alıp gitmeyi tercih ediyor. Ayabakan Pişirme Evi ziyaretlerinizde memnun kalacağınız seçeneklere ulaşmak için mutlaka öğle saatlerinde gelin. Çünkü sabah gelen tatlı su balıkları ilk elden pişiriliyor, tazecik yeme şansınız oluyor.

Konum ve İletişim Bilgileri

Ayabakan Balıkçılık ve Pişirme Evi, Ankara
Ragıp Tüzün Mahallesi, Çarşı Caddesi No:39-41 06170 Yenimahalle/Ankara
(0312) 344 20 31Ayabakan Balık Pişirme Evi, Ankara