Deniz mahsulleri çeşitlerinde Rum, Ermeni, Ege ve Akdeniz lezzetlerini orijinal şekilde arıyorsanız benim size önerim Assos Meyhane oluyor.

Assos Meyhane hakkında en önemli husus 80 den fazla meze çeşidi ile birlikte Rum, Ermeni, Ege ve Akdeniz deniz mahsulleri lezzetlerini ortaya koyması oluyor. Burası geniş ve orijinal lezzetleri sunmasının yanında bu lezzetleri aslına uygun lezzet ve servis şekilleri ile sunuyor. Buraya adım adar atmaz meze ve balıkların kokuları insanı kendine çekiyor. Burada yer alan balık şeflerinin kalitesi ve donanımı sayesinde gerçek ve orijinal Rum, Ermeni, Ege ve Akdeniz lezzetlerini tadabiliyorsunuz.

Balık ve meze çeşitleri, tazeliği ve orijinalliği anlamında Ankara’nın en çok ilgi görev ve memnuniyet düzeyi en yüksek Balık restoranlarından biri olarak ön plana çıkıyor. Burası görsel anlamda da insanların kendini evinde ve son derece huzurlu hissetmesini sağlıyor.

Geniş menü çeşitliliği sayesinde farklı kültür ve damak tadına sahip olan misafirleriniz bile burada aradığı lezzeti bulabiliyor. Lezzetli, taze ve orijinal deniz mahsulü tatları arıyorsanız Assos Meyhane sizi fazlasıyla tatmin edecektir.

Restoranın mutfak ve servis personelleri balık restoranı konusunda son derece donanımlı ve deneyimli kişilerden meydana geliyor. Çalışanların bu alanda uzmanlaşmış olması sayesinde geniş menü çeşitliliği arasında, onların tercihlerini rahatlıkla deneyebilirsiniz. Ben bu anlamda mekanın çalışanlarının düşüncelerine her zaman büyük bir saygı gösteriyorum. Yaşadığım farklı lezzetlerin büyük bir bölümü onların önerileri sayesinde tadıyorum.

Restoranın hijyen ve temizlik sistemi beni fazlasıyla memnun ediyor. Burada tattığım tüm lezzetleri hem kendim hem de sevdiklerim için gönül rahatlığı ile öneriyorum. Restoran ile ilgili olarak araştırma yapmak isterseniz internete ki yorumlara göz atmanızı öneriyorum. Yapılan yorumlar lezzet, çeşitlilik, güven ve personel ilgisi anlamında burasının Ankara’nın en iyi mekanlarında biri olduğunu göreceksiniz.

Konum ve İletişim Bilgileri

Assos Meyhane, Ankara
Yukarı Bahçelievler Mah, Aşkaabat Cd. No:46/8, 06490 Çankaya
Ankara, Türkiye
03124426070Assos, Ankara