Asian House aslında yeni bir mekân.2018 yılında Ankara Kızılay Selanik Caddesi’nde açılmış olup müşterilerine Uzak doğunun gizemli ve eşsiz lezzetleriyle buluşturmak hatta farklı lezzetlere ilginizi çekmek amacıyla kurulmuştur.

Bünyesinde Çin, Japon ve Thai mutfağının lezzetlerini barındırıyor. Bu lezzetleri hem mekânda oturup deneyimleme hem de evlerinize servis olarak sunmaya devam ediyor.

Uzak doğu mutfağının ateş pahası olan çeşitli bu lezzetlerini deneyimlemeniz için aksine ekonomik bir mekândan bahsediyoruz aslında.

Mekâna geldiğinizde sade ve samimi bir ortamla karşılaşıp aynı şekilde çalışanlar ve işletmecilerinin de aynı sıcaklığı yansıttığını müşteri hizmetlerindeki kaliteyi de direkt olarak anlamanız çok kısa sürecektir.

Kaçamak öğle yemeğinizde ya da günün herhangi bir saatinde, belki de şık bir akşam yemeğinizde dahi gelip zengin içerikli menülerinden kendinize göre bir yemek mutlaka bulacaksınız.

Ayrıca geniş çaplı müşteri memnuniyeti adına mekâna girişte engelliler için giriş sağlanabilecek alanların olması ve glütensiz yiyeceklerden de bulunduruyor olmaları da son derece hoş bir durum.

Bu mekânın seveceğiniz, kendinizi daha huzurlu hissedeceğiniz diğer bir yönü ise Kızılay'ın gürültüsünden bir nebze de olsa sizi uzaklaştıracak arka tarafta bulunan şirin bir bahçesi. Arkadaş sohbetinizde ya da yemeğinizi yerken kafa dinlemek istediğiniz güzel bir alan olacaktır.

Sadece Uzak doğu yemeklerini değil aynı zamanda havasını da yaşatan bu samimi mekâna yolunuz düşerse mutlaka lezzetlerini deneyimlemek ve o havayı solumak için uğramalısınız.

Konum ve iletişim bilgileri

Selanik Caddesi No:64/A Meşrutiyet Mahallesi, Ankara 06420 Türkiye
Anıtkabir noktasına 1,9 km mesafede
+90 542 804 23 23Asian House, Ankara