Yemek

Aruni Restoran & Bar, Ankara

Bir özel gece yemeğinde, bir kez de iş yemeğinde burayı tercih etmiştik. Her ikisinde de masadaki herkesin gülümseyerek kalktığını gördüm. LUGAL otelin bünyesine bağlı olarak çalışan bu mekana, kesinlikle yer ayırtarak gitmelisiniz. Nezih personeller, şık tasarımlarla yemeklerinizi sunuyor. Sakin, pahalı ve özel bir yerde olduğunuz size her şekilde hissettiriliyor. Bunun yanında, burada dinlendirici müzikler yemeğinize eşlik ediyor.

Kutlamalar, baş başa anlamlı gece yemekleri veya iş yemekleri için tercih edilebilir. Oldukça titiz davranıyorlar. Yemeklerinin porsiyonlarının küçüklüğü, biraz sorun oldu ama bence çok da fazla mini değildi. Belki daha pahalı olacak ama, lokantaları düşününce burada insan kendisini daha özel hissediyor.

Temizlik, bu kadar işini bilen ve kendinden emin bir firma için kesinlikle sorun değildir. Ben lavabolar dahil hiçbir yerde bir soruna denk gelmedim. Özel hissettiğiniz hangi gün olursa olsun, burayı değerlendirebilirsiniz. Menüsünde Osmanlı mutfaklarına dair izler bulabilirsiniz. Bu tür bir yemek söylediğinizde, öyle bir sunumla geliyor ki, kendinizi Sultan gibi hissediyorsunuz.

İletişim ve konum bilgileri

Kavaklıdere, Şht. Ömer Haluk Sipahioğlu Sk. No: 1 Çankaya/Ankara
03124576060

R